"Senin seçtiğin bir gün bir yerlerde bir çay içsek diyorum ya.. "Nasıl bir teklif cümlesi sizce?

facebooktan bizim okulda olan bir kızla tanıştım. kendisi çok güzel. ona güzel olduğunu onu beğendiğimi falan söyledim, teşekkür etti, falan.. şimdi de başlıktaki cümledeki teklifi sunacağım. bir katkısı ya da önerisi olan varsa memnuniyetle değerlendirmeye alırım :)
Güncellemeler:
arkadaşlar cevaplarınıza gerçekten ihtiyacım var, lüften yazıp bırakmayın kırk yılda bir soru soruyorum yardımcı olun ya :) soruya 5 yıldız çakın da gören artsın bari :)

1|0
109

En İyi Kız Görüşü

• "Ya" yi cikart ve özgüvenli konuş bence çay diye de sınırlama mesela ben çayi hiç sevmem kizin sevdigini bilmiyorsun, bir seyler icelim de bence

5|1
    0|0
    • yani tam cümle, biyerlerde bişeyler içebilirmiyiz? mi olsun?

• Sonucu bize de bildirirsen sevinirim :)

• Al işte yüz verdi ama kabul etmedi. Hala ona aşığım ve vazgeçemiyorum. Harcandım ya la :(

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bi yerlerde bişeyler içebilir miyiz? De yelpazeyi geniş tut çay ne :) Bence gönlü varsa zaten direk bodoslama atlar. Ya'lı falan sorma bence cıvıma :)

0|1
    0|0
    • doğru bak çay ne hakkaten asker arkadaşımı mı çağırıyom :) cıvımazsam direk de reddedebilir ya :( birazcık suyuna gitmek için yapıyorum? acaba ters mi teper ?

• yaglama yapıcan ondan sonra :) onuda nasıl yapacagını bilirsin heralde :)

• valla bilmiyom :) iltifat mı edicem napıcam :)

• cok kötü bir teklif.. senin seçtiğin bir gün ne demek yaa! resmen ben sana kulum köleyim yeterki benle bulus diyorsun.. yuh! sakın yapma arkadasım benden sana tavsiye. "yarın cay içelim beraber" de daha iyi. kadınlar özgüvensiz ve kendilerine cok soru soran erkekleri sevmezler

1|0
    0|0
  • ya kız çay sevmiyorsa benim gibi,ya da kahveyi de sevmiyor sa

en iyisi

müsait olduğun bir zaman dışarda buluşup bişiler çip vakit geçirip sohbet etsek ne dersin de ?

0|0
    0|0
  • Seninle bişey konuşmam lazım de meraktan dolayı hiçbir kız hayır demez dinle sen beni :)

0|0
    0|0
  • "bi yerlerde bir şeyler içelim mi eski günlerden de konuşuruz ? " gibi bir cümle de olabilir

0|0
    0|0
  • "Çay içtiğin biri var mı?" diye sor bence.

0|2
    1|1
  • Direk konuya gir bence Senden cok hoslandigimi biliyosun zamanda çok gecmeden artik seninde ciddi anlamda görüşmek istiyorum de:))

0|0
    0|0
  • Kahve içebilirmiyiz de lütfen :)

0|0
    0|0
  • sadece çay içmekle kalmayın :D ona bir süpriz yap

0|1
    0|0
    • sürpriz işi kolayda öncelikli olarak teklif için bu cümle uygun mu? kabul ederse o zaman sürprizi düşünürüz :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Dostum bu kizlara hic teklif gelmemis galiba. Kiz senden hoslandiysa ole caya kahveye takilmaz sen soruyu sormadan atlar. Benim sana tavsiyem acele etme kizla muhabbet sohbet falan derken o icten ice seninle bulusmak isticek eger istemezsede kader de gec...:)

0|0
    0|0
  • bir arkadaşın söylediği gibi bende o ya kelimesine takıldım olmamış dostum çok laubali bir tarz bir de senin belirlediğin bir yere davet etmen daha iyi böylece karar almasını bilen mekanları tanıyan ve öz güvenli bir imaj sergilersin.

0|0
    0|0
  • Hocam imla kurallarına da dikkat et. Bence aynen bu mesajı at :

Senle bir yerlerde bir şeyler içelim diyorum. Tabi senin istediğin bir günde

0|0
    0|0
  • Böyle bir teklifle maçın son 5 dakikasına 3-0 mağlup girmiş takım gibi olursun

0|0
    0|0
    • senin önerin neydi peki

• İlk faceden konuşup okulda böyle veya buna benzer teklifte red yersin bir kaç kez daha konuş sonra belkide yemezsin ama riskli o nedenle daha garantiye git

• La kah gidehte bir çay ısmarlayam sana de gelmezse pek şaşırmazsın zaten :D

0|0
    0|0
  • gel sana bir çay ısmarlayam de :)) bence biraz daha kendine güvenen bir teklifte bulun

0|1
    0|0
  • Yeri sen seç...Kızlar böyle ister...

1|1
    0|0
    • bana hiç farketmez de kız okulun dışı olmasın isteyebilir, ya da tam tersi okul dışı olsun kimse görmesin de isteyebilir, onu bilemiyorum

• kantine gidin

2|0
    0|0
  • Bir şey içmeyin öyle yürüyün

0|0
    0|0
Yükleniyor...