Erkeklere yüz vermediğim için sevgilim olmuyor:(

Güzel bir kız olduğumu söylüyorlar,zekiyimdir de , iyi bir üniversitede mühendislik okuyorum,bakımlıyımdır,kötü bir insan da değilim ama sevgilim olmuyor..Olsun istiyorum ama birisi bana yavsiyor mesela yuz vermiyorum elimde degiil :/ Mesela gecen bir cocuk beni kesiyo okulda ben de oturuyorum koridordaki koltukta geldi yanima oturdu sonra.Ben kafami telefondan kaldirmadim 2 dk sonra da kalktim gittim.Beceremiyorum bir isleri..Ne yapmam lazim ? Sevgilim olsun istiyorum artik

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet normal bir davranış.Çok isteyen varsa azmeder girer kalbine ruhuna.Bi iş atayım bakalım düşücekmi zihniyetiyle yakalaşan avucunu yalar.Başarılı

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Yaaa ben yuz vermedikce olma ki o da ama elimde degil beceremiyorum bu isleri

• ahahaha kıyamam ya.Kalmazsın kalmazsın.19 daha hiçbirşey

• Öyle mi diyorsun :) tesekkurler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Umarım karşına iyi bir insan çıkar,acele etme sevgilinin olması marifet değil önemli olan doğru insanla olmak,şunu iyi bil ki bir çok erkek için üniversite sevgililer otogara kadar 4 sene çabuk biter.Yani seni kesip yanına oturan kişinin hakkında ne biliyorsun... Bence kızla erkek önce arkadaş olmalı böylece birbirlerini tanırlar sonra güzelliğe değil gönüllere değer aşk

1|0
    0|0
    • Dogru soyluyorsun..Tesekkur ederim:)

• böyle yapmaya devam edersen , sadece eli yüzü düzgün ve çok parası olan ama seni gelip geçici bir eylence olarak gören birisine kaptırıcaksın kendini. insanlara şans ver herkes 1 şansı hak eder. ^^ mühendisliktede çok abaza oluyo onlara şans vermesende olur :)

1|0
    0|0
    • Sınıftaki cocuklar fena degil duzgun tipler..Sinifta 50 kisi falaniz 5 kiz var 2-3 tanesi duzgun..Sansim artiyor ama degelendirmek lazim:D

• Öyle ayaküstü tanışmalarla zor olur zaten. Sosyal ortamlara katılsan, devamlı görüp arkadaşça konuşup kalabalık içinde uzun süre, öyle tanıdığın biriyle olmak daha güzel olur. Herhangi bir mühendislik kulübü mesela.

1|0
    0|0
    • Haklisin biraz sosyal topluluklara girmem lazim,sevgiliyi gectim normal erkek arkadasim da pek yok nasil olsun kii

• bak sen şu işe...sende bir gün red edilince hayatın anlamını daha iyi anlayacaksın kanısındayım...

1|0
    0|0
    • Napiyim bayiliyorum sanki insanlari reddetmeye

• Yaaaa hala ne diyorsun...Yuhhhhhh

• yapacak birşey yok bunları yaşayacaksınki hayat daha zevkli hale gelecek senin için diyorum ve olayı burada noktalıyorum sana bol şans dileyerekten...birgün yaşarsanda aklına bu söylediklerim gelir umarım...:)

• bi merhaba diyemiyonuzmu yani koskaca ünide okuyosun arkadaş ne bu tripler :D

1|0
    0|0
  • manalı manalı suratına bak cocugun sonra gıt gelır pesınden)

0|0
    1|0
  • Kızlar için sevgili bulmak kolaydır..Zor olanı duygularına uygun ve dürüst birini bulmaktır..

1|0
    0|0
  • Zaten hepiniz güzel siniz :D

1|0
    0|0
    • Tamam cirkin oluyum nolucak :))

• :D heh şöyle :D insanlara şans vermeyi dene , sana her yanaşan sapık değildir , çok güzel duygular da yaşayabilirsin . bak misal ben :D sen sevgilim olsan bulutlar dan inmezsin :D benim gibi biri çıkar karşına ama sen her gelene yol verirsen avucunu yalarsın :D .>)

• bırak bu ulasılmaz kız ayaklarını :))

1|1
    0|0
  • kendini beğenmişlikten kurtul artık

1|0
    0|0
    • İyi yönlerimin farkındayım ama ukala bir insan degilim

• Kimseyi ezmem öyle bir insan degilimm.Zaten 4/4 luk oldugumu da dusunmuyorum herkesin kusurlari vardir..Ben yukaridakileri sayarken sevgilim olmamasi icin bir sebep olmadigini vurgulamak istedim yoksa narsist bir insan degilim

• İnsanlarla tanışmaay çalış, elbet hoşuna giden biri olur

• Sorunun içinde cevap

1|0
    0|0
  • normal zamanla olur

1|0
    0|0
  • bence bırak olmasın yalnızlık daha iyi oluyor

0|0
    0|0
    • Neresi iyi yaaa olsun hayatima bir heyecan gelsin artik

• Evet öyle yapiyorum zaten kendimi her alanda gelistirmeye calisiyorum bölümüm oldun genel kültür olsun müzik olsun sosyal anlamda da arkadaslik iliskilerinde de gelistirmeye calisiyorum 19 yasindayim bunlari en iyi yapabilecegim en guzel tecrubeleri yasayabilecegim bir yastayim bundan sonraki 4 yil da öyle :) Zaten derslerimi ihmal etmem bu konuda kendimi taniyorum ama bir erkek arkadad guzel bir arkadaslik ortami da fena olnaz kendimi cok kaptirmazsam zarar gorucegimi de sanmiyorum..

• ama sadece kendi açından bakıyosun karşı tarafın nasıl biri olacağını sana nasıl davranacağını ya da seni ne gibi durumların içinde bırakacağını seni nelere sürükleyebileceğini biliyormusun hayır tabikide sana şunu söylim bu düşünce sana fikir olarak çevrenin etkisinden dolayıgeçmiş ayrıca düzgün sevgili bulsanda bellibiryere kadar gider o da söylim belli noktadan sonra kapışmalarınız başlar senin iyi gününde olmadığın günde olacak onunda iyi gününde olmadığı günde olacak 19 yaşında yazık olmasın

Kızlar Ne Diyor 4

• Al bendende o kadar. Deli gibi aşık olduğum çocuk geldi yanıma oturdu. Yüzüne bakmadım.

1|0
    0|1
    • Evde kalcaz bu kafayla gidersek :(

• :) bende 18 yaşındayım hiç sevgilim olmadı. Yani tamam hadi hoşlanmadıklarımdan kaçarım o neyse.. Hoşlandıklarımdn bile kçıyorum engel olamıyorum..

• Ohaaaa ayni bensin..Sanki anlayinca rezil olcam gibi hissediyorum..Asmamiz gerekiyor bu durumu

• öncelikle "bana yavşıyor" ifadesini at hayatından bir bayanın ağzında hiç hoş durmuyor

1|1
    0|1
  • relax take it esay dinle fghjhg :D

1|0
    0|0
  • bak şimdi allasen kardeş sen ordan niye kalktın bir bak çocugun suratına bir iletişim kur heycanlanma yea

1|0
    0|0
    • Beceremiyorum bu isleri offff:/

Yükleniyor...