Kapat

Arkadaslar mercedes b180 alıcam bir bakar mısınız

Babam üniversite bitirme hediyesi mercedes b180 alıyor 0 araba. Ancak bir cocuktan hoşlanıyorum ve bu cocuk bir Cafe de çalışıyor flört ediyoruz daha çıkmadık ama birbirimize göre değiliz falan diyor. Bu araba sizce nasıl fazla mı iddialı normal mi link atamıyorum Google da görürsünüz ama şimdi hem arabaya asla hayır demek istemiyorum kim der hem de bu cocuk benden uzaklaşmasın istiyorum çünkü cok takıyor böyle seyleri telefonlarımızı bile kıyaslıyor o derece bu araba fazla mı iddialı olur beni cok mu zengin zanneder ?
Güncellemeler:
Gece mavisi ya da gümüş rengi

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• hep erkek mi kizi gezdircek atarsin arabana gezdiririsin bea :D gercekten seviyorsa zengin olman nasil aranbin oldugu onemli degil ki :) oyle kiyaslama cok sacma paralarinizla cikmiyorsun ki kalplerinlze cikiyorsun ki onunda dunyada maddi bir deger olarak karsiligi yok :D kisaca raat ol :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• ya zenginligi geçtim de bu araba bayan arabası degil ki ya başka bişey al bir bayana göre berbat bir araba fiesta alsan sana daha iyi yakışır.hem iddialı da olmaz

0|0
    1|0
    • Başka bişey derken kimlere olur anlamadım ?

• araba bayan arabası degil dedim başka bir araba al dedim sadece ya

• merco b serisi aile arabası gibi ama istersen A 180 al ya da c serisi olabilir tabıkı olabılır cocugun yanına arabayla gıtmen artık ya uzaga parket gormesın ya da taksıyle gıden yanına

0|0
    0|0
  • Arabayla çocuğun bir alakası yok onla buluşacağın zaman metrobüsle, otobüsle git araban kapının önünde dursun hazır peder alıyorum tribine girmişken ;)

0|0
    0|0
  • araba tam bayanlara göre güzel hayırlı olsun o çocuk yüzünden arabayı red etme bence

0|0
    0|0
  • o kadar iddaalı bir araç değil ama bunun sevgilinle bir alakası olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Beyaz al beyaz

0|0
    0|0
  • zengin kız fakiir oğlan dizisi geldi aklıma

0|0
    0|0
  • B serisi alma derim.

0|0
    0|0

• Bis126 neyine yetmiyo kiz?

0|0
    0|0
  • Zannedilecek bir durum yok ortada. Eğer üniversiteyi bitirme hediyesi olarak mercedes b180 alıyorsa baban zenginsindir.

0|0
    0|0
  • Zenginligin gözü körolsun diosun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır bence çok iddialı değil gayet normal bir araba benim de annem geçen sene b160 aldı ayrıca belki mavi dikkat çeker ama beyaz rengi de güzel ona da bakabilirsin hem daha az dikkat çeker bence

0|0
    0|0
  • Ha doğan slx ha mercedes yaaa ayıp ettin. Ne zenginligi :P

0|0
    0|0
  • takar bence. biridnen vazgeç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...