Bu Kadar Yeter artık, bir daha bu siteye girmem.

bu site sayesinde herkezin aklında olumda ama soramadığı şeyleri görmeye başladım.

İnsanlar böyle ne kadar yobazlaşmış, ne kadar bencil, insafsız, hain ve şerefsiz olmuşlar. hele kızları genelde duygusal bilirdim fakat yok öyle bir şey; dinden inançtan uzak, saçma saçma tavırlar, o... laşmış o ağız tavırları, o yarı ingilizce konuşanları diyorum. şaka olsun diye ilişkiye girmeler filan ne lan bu. s...tiniz attınız be.

şimdi ordan bir kaç kız yorum yapar psikopat filan diye, kızların bu kendini farklı bir canlı görme olayından, hergün magazin takip edip şu şunu ... miş, yok şu şu yakışıklı oyunculara tapmalarından BIKTIM ARTIK.

istemiyorum, soru filan yanıtlamıyıcam.

aha şimdide üyeliğimi kapatacağım işte.

link

0|0
67

En İyi Kız Görüşü

• Kanki bende ayrılıyorum insanlar yok huzur var mk

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• sakin ol şampiyon herkes sana göre yaşayamaz herkesin kendi fikri kendi hayatı sende kendininkine bak pek ciddiye alma buraları

0|0
    0|0
  • Ona bir kere herkez degil herkes denir. Güle güle zorla tutmuyor lar burda kimseyi

0|0
    0|1
  • güle güle kendine iyi bak

0|1
    0|0
  • Yeni üye oldum bak korkutma beni şimdi :))

0|0
    0|0
  • güzel ifade etmişsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Van minitsss van minitsss olmaz olmaz... Sesin cok yüksek çıkıyor sayın gizli Bak benden büyüksün ama benim sesim senin kadar yüksek çıkamicak sesinin yüksek çıkması bir suçluluk psikolojisidir yobazliga hainliğe pisliğe gelince siz daha iyi bilirsiniz

...

Sanada cok teşekkür ederim Sanada cok teşekkür ederim benim içinde kızlar soruyor bitmiştir bidaha da gelmem

0|0
    0|0
  • abicim niye takılıyon bu kadar boşver eğlenmene bak sen benim gibi benimde sevmediğim şeyler var ama görme geç. dağa küsersin dağın haberi olmaz boşver sen gezinmeye devam et

0|0
    0|0
  • takma kafana fazla sen olduğun gibi ol...dürüst insanlarla karşılaşmanı diliyorum bir tane ömrün var doya doya yaşa kardeşim...kendine iyi bak hoşçakal...

0|0
    0|0
  • devir böyle ayak uydurcaksın karşındaki insana göre davranırsan mutlu olan sen olursun

0|0
    0|0
  • yürübe arkadayız :D

0|0
    0|0
  • valla adam haklı ama...

0|0
    0|0
  • Farkındalık dünyasına hoş geldin evlat.

0|0
    0|0
Yükleniyor...