Sevgilime Nasıl Anlatmalıyım ?

Merhabalar bugün erkek arkadaşımın doğum günüydü ve ona süpriz yaptık. kimsenin olmadığı bir yerde beni öpmeye çalıştı ancak ben istemediğimi söyledim ve hiç beklemediği bir cevap oldu ne yapacağını şaşırdı ve yanağımdan öpüp arkadaşlarının yanına gitti benden böyle bir tepki beklemiyordu şaşırdığı çok açıktı. size gayet doğal gelebilir ancak ben ailemden öyle öğrendim bana uygunsuz geliyor açıkçası.18 yaşındayım ve ilk aşkım bu tarz şeyleri daha önce hiç yaşamadım ve daha zaman olduğunu düşünüyorum. ona nasıl bir şekilde anlatmam gerektiğini bilmiyorum ve Şu an üzgünüm ona doğru bir dille anlatmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• En güzelini yapmışsınız, üzgün olmanızı anlıyorum ama onun da size saygı göstermesi gerekirdi.Doğum günü olması onun size istemediğiniz bir şeyi yapmasına ehliyet vermez.. Sakince konuşun bunları, '' amacım seni üzmek değil '' di dersiniz, anlayışına bırakırsınız gerisini...

0|0
    0|0
    • evet bende doğru olanı yaptığımı düşünüyorum her şeyin zamanı gelince yaşanması gerekiyor. açıkçası o da utandı ne yapacağını şaşırdı yüzüme bakamadan gitti.Konuşmak istiyorum onun daha bu konuyu açıp konuşmak isteyeceğini sanmıyorum ben açmak istiyorum da nasıl söylemem gerektiği konusunda fikrim yok.

• yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim öğrenmek istediğim de tam olarak buydu.

• rica ederim, iyi geceler..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• eski sevgilim aklıma geldi o da bana abaza gibi yapışırdı, öpme demedim o da bukunu çıkardı yüz vermeyeceksin böylelerine

0|0
    0|0
  • bişey yapmana gerek yok o sana gerekli açıklamayı yapar yakında

0|0
    0|0
    • inşallah yapar yoksa ben yapıcam ve nasıl anlatacağım konusunda hiç fikrim yok.

Kızlar Ne Diyor 3

• namuslu kız :) onun da hosuna gtmıstr :)

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın bence

0|0
    0|0
  • o zmn nie çkıosnz ha kız kardeşi ha sen

0|0
    0|0
    • ne saçmalıyorsun sen ya sevgili olmak öpüşmekten ibaret değil. senin için normal bir durum olabilir ama benim için değil bunu anlayamayacak kapasiten yoksa bişey diyemem..!

• o zmn nasıl anlatmalıyım deme. anlatamzsn çnkü. seni öpemem çnkü sende hstalık var bana gçermi diceksn .?

• Allah Allah kardeşim git başka insanlara yardımcı ol ?

Yükleniyor...