Çok değişik hissediyorum yardım edin ?

Benim Şu an 3 yıllık bir sevgilim var.Sevgilimle çok severek başladık ilişkiye.Çok aşıktık. Benim onu sevmeden önce hoşlandığım biri vardı aynı sınıftaydık.Çocuk yakışıklıydı herkes onun peşindeydi.Çocukta benden hoşlanıyordu.Bana çıkma teklifi etmişti ama ben sevgilim olduğu için kabul etmemiştim ama sevgilim olduğunu bilmiyodu.Daha sonra öğrenmişti büyük ihtimalle.Biz aynı sınıfta olduğumuz için hergün görüşüyoduk ama teklifi kabul etmediğim için tafralıydı vs ama bana yakınlaşmayı hiç kesmemişti.Aradan 2 sene geçti mezun olucaz okul değişicek falan.ve ikimizinde facebooku yok. kaybetme korkusu,ulaşamama korkusu sardı beni. o çocuğa kendimi kaptırmıştım sevgilimle 1buçuk sene falan olmuştu ama sevgilimide bırakamazdım çok seviyordum. zamanla uzaklaştım sevgilimden. sonra sevgilim benden ayrıldı bir hatam yüzünden. bir daha geri dönmedik. sonra ben bu sınıftaki çocuğun numarasını buldum mesaj attım o aradı konuştuk bir daha aramadı. feyse kaçan fırsatlar bir daha geri gelmez gibi bişey yazmıştı bana. derken o arada sevgilimin yani eski sevgilimin feyste ilişki durumunu gördüm(ayrılıktan 2 ay sonra) yıkıldım. dünya başıma yıkıldı. sınıftaki çocuğu tamamen unuttum. sonra sevgilime geri dönme çbaları falan. eninde sonunda sevgilim döndü ama sonra çıktığı kız için tekrar bıraktı. ben dayandım bekledim 15 gün. sonra sevgilim yalvara yalvara geri döndü kabul etmedim çok yalvardı.bende sevdiğim için kabul ettim. herşey düzgün 1 senedir. hiç ayrılmadık o zamandan beri. ve şimdi eskiden aynı sınıfta olduğum çocuk bizim okula geldi. onu gördüğümde elim ayağım tir tir titredi kalbim çarptı. benimle konuştu naber xxx dedi iyi sen dedim iyiyim işte bende bu okula geldim dedi bende hoşgeldin dedim tebessüm etti o kadar. ve ben bu diyaloğu dşünüyorum sabahtan beri. onun bana karşı bişey hissettiğini biliyorum. benim numaramı aradı heryerde 3-4 ay önce. değiştirdiğim için bulamadı. şimdi aynı okuldayız. kalbim çok değişik atıyor. sevgilimi bir kere kaybettim 2.sine dayanamam. ama bu çocuğu gördükçe kalbim,bedenim çok büyük tepkiler veriyor.. Uzun ama okuyup yorum yazarsanız çok memnun olurum.. Napmalıyım? bu histen kurtulmak istiyorum..
Güncellemeler:
Kader bizi karşılaştırıp duruyor..

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilin y olsun, ötekisi de x olsun. X'den hoşlanıyorsun ama y'yi bırakmak istemiyorsun. İkisine de yazık ediyorsun bana kalırsa sen x'e gitme senden bunun intikamını alır, seni yarı yolda bırakır. Bence y ile devam et.

0|0
    0|0
    • X'in öyle bişey yapıcağını sanmıyorum ..

• ben sevgilimi bırakmak istemiyorum. kafam karışık bir şekildede yaşamak istemiyorum. sadece o çocuğu gördüğümde bedenimin salak tepkiler vermesini istemiyorum. ha bir de o çocuğun aklıma gelmesinide istemiyorum.. bunları nasıl yapabilirim? bana yardım et.. anlatabiliceğim biri yok..

• Sevgilini bırakmak istemiyorsan, o çocukla aynı ortamlarda bulunmamaya dikkat et, kampüste falan görürsen uzaklaş, bakmamaya çalış, onun gittiği ortamlara gitme. Sevgilinle sürekli görüş, ona hislerini büyütmeye çalış. İlişkide yeni maceralar yaratın kendinize. Böylece hislerinde büyümüş olur. Aklına getirecek herşeyi unutmaya çalış. Daha ne diyeyim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Gönü sarp bir kaledir ya alınır ya alınmaz

Her güzele meyletme gönül ya sevilir ya sevilmez.

0|0
    0|0
  • Allahtan tek istediğim ilerde seveceğim ve beraber olacağım bir kızın hem benle hemde başkası arasında kalmaması. bu kadar pislik insanlar inşallah bana denk gelmez. üstüne alınma

0|0
    0|0
    • bu kafa yapısıyla ya da kendi elinde olan bişey değil. çocuğu sildim attım birden karşıma çıktı elim ayağıma dolandı bu benim suçum mu

Kızlar Ne Diyor 2

• ben olsam şuan ki sevgiline güvenmezdim çünkü ayrılığı düşünmüş o sınıfa gelen çocuğa yaklaş derim bence

0|0
    0|0
    • 3 seneyi çöpe atmak çok zor..

• ben kabul edemem benim hatamdan da olsa benden sonra başka bir tene dokunmasına ona seni seviyorum demesini kaldıramam aldatma yalan yoksa gerisinde anlaşılır bir şekilde

• yalan var

• okumaya üşendim bu ne ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...