Kapat

Onunla nasıl tanışabilirim?

Arkadaşlar buraya bugün üye oldum ve kendinimi hemen uzun süredir üye gibi hissettim.. Bir problemim var ve umarım bana çozüm bulursunuz! Bu sene yeni üniversiteye başladım 2 hafta oldu. Karşı sınıfta çok tatlı bir çocuk var. Arada bir bana bakıyo bende ona bakıyorum ama başka hiçbir şey yok. Çocuğun twitterı veya instagramı da yok ordanda bişeyler yaoamıyorum. Sizce napmalıyım? Nasıl tanışmalıyım? Çocuk karşı sınıfta ve sürekli aynı terasa çıkıyoruz ama hiçbir şey olmuyo!

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Nick'inin hakkini ver.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• konuşmayı dene. aynı bölümde msiniz? eğer öyleyse dersler ilgili konuşarak yaklaşabilirsin. yine onun çevresinedene tanıdığın erkek ya da kız varsa onunla konuş. ondan sonra çocukla konuş.

0|0
    0|0
    • yok ben şu an hazırlık okuyorum ve de ayrı bölümlerdeyiz zaten :( işin kötüsü okulum birinci dönem biticek elimi çabuk tutmam lazım...

• hayııır tanışamıyorum diyorum ne sevgilisi :)

• ya kuusra bakma 12 saat net başındayım. kafa kalmıyor :)

• Ona bakarak gülümseyerek merhaba anlamında başını öne eğ. Sonra gör olacakları. Sadece sadece ona gülümsemelisin.

0|1
    0|0
  • Kimse başka dert vermesin :D

0|1
    0|0
  • 2 hafta olmuş başlayalı derdine bak ya, ondan sonraülke gelişmiyor gelişmez tabi,

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...