Kapat

Hocam bana neden böyle yapıyor sizce?

arkadaşlar bu yıl sınavlara hazırlanıyordum, bir hocayla çalışıyoruz. Aylarca iyi bir öğrenci olduğum için beni çok beğendi. Sen kursun en iyi öğrencisi oldun dedi. Ama bir ara biraz yoğundum başka derslerden dolayı çalışamadım fazla ve çalışmadan gittiğimde çalışmadığımı açıkça söylüyordum ki beni motive etsin diye neyse bir hafta yine çalışmadım dediğimde kendi mahcup hissettim ve çalışamadım dersi ertelesem mi acaba diye düşündüm dedim o da niye geldin o zaman? dedi çok kırıldım, şak diye birden öyle diyince ben olur mu beraber bakarız demesini beklemiştim. Sonra bak buraya boşuna para verme içim acıyor resmen dedi, çalışınca gel dedi. Çok üzüldüm pazar gününe sözleştik, ama cumartesiden sekreter aradı ders saatini değiştirmek için, ben de dedim çalışamadım pazartesiye mi alsak derken sekreter çalışamamış diye seslendi hocaya, hoca da arkadan bağırıyor yapmak istemiyorsa gelmesin, hafta içi gelsin diye. Yine çok üzüldüm hayvan gibi bağırdı yani. Ertesi gün gidince de zoraki bir hoş geldin dedi, biraz suratsızdı belki başka bir nedeni vardı ama normalde hep neşelice hoş geldin derdi bana. Yani, bir sürü öğrencisi var onlarda çalışmıyor ama onların dersini de böyle iptal ettiğini sanmıyorum, neden böyle yapıyor sizce ne yapmalıyım?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• hoca mı kocamı ayıkamadım :D

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Pardon Arkadaşlar Bu Kadınların Günlük Kelime Kontejanı Kaçtı ?

Burda Yarısını Harcadı Galiba Bu arkadaşımız..

Yoksa Sosyal Medyaya Ayrı bir bellek mi taşıyorlar :D

0|0
    0|0
  • e adam sen çalışınca iyi davranmış ama sen boşlayınca bakmış niyeti yok üstelememiş yani ilgilenmek istememiş, niye üzülüyosunki , yine iyi çalış yine sevsin seni ;)

0|0
    0|0
  • ulan her yoruma anlamadım efendim ? falan diyosun neyini anlamıyosun bir hocayla kimse bu kadar yakın olmaz emin ol niyeti başka onun

0|0
    0|0
    • ya adam beni tersliyor üzüyor, mesela bir sonraki haftada çalışarak gittim, e sana face den mesaj attım diyor. Gözdecim çalışamadıysan erteleyebilirim dersini yazmış, çok bozuldum yine. sonra da e gelmişsin artık yapalım bari diyor. resmen göndermek istedi beni insan bir sorar yüzyüze çalıştın mı diye, neden mesaj attın dedim e senin sınavların var çalışamadıysan diye dedi. Bu kadar mı umursanmaz bir insan? nereye hoşlanıyor hoşlansa ne olursa olsun gel bakalım beraber demez mi insan?

• bence hiç kimseye bu kadar yüz verme sınırda tut eğer 7-8 den yüksekse yaşı senden de hocam sizin derdiniz ne (eğer paralıysa) ben para veriyorumda geliyorum burayaki bişeyler öğreneyim elimden geleni yapıyorum siz ne yapmaya çalışıyorsunuz

• 4 yaş var galiba arada..

• Herif sana salça.

0|0
    0|0
  • hocalar böyledir bağırır çağırır

0|0
    0|0
  • o nasıl hoca

bu mesajı 10 yere daha yolla dileğin gerçek olcak

0|0
    0|0
  • yağ yahıyo sana

0|0
    0|0
    • anlamadım?

• daha neyi anlamadın hoca sana cilve yapıyo seni elde etmek istiyor anladıbenimı simdi

• nerden çıkardın, adam takmadı beni motive bile etmek istemedi diyorum sana...

Kızlar Ne Diyor 2

• çunku senden başlarda çok umutluymuş.hırsını azmını gordukçe umutlanmış.sende boyle bırden çalışmayınca hayal kırıklığna uğratmışsın.ve çalış dıye sana boyle tepkı gosterıyo

0|0
    0|0
  • degiştir imkanın varsa başka hocaya bunlarada takma hocayanın dedigi şeylereee

0|0
    0|0
Yükleniyor...