Hocam bana neden böyle yapıyor sizce?

arkadaşlar bu yıl sınavlara hazırlanıyordum, bir hocayla çalışıyoruz. Aylarca iyi bir öğrenci olduğum için beni çok beğendi. Sen kursun en iyi öğrencisi oldun dedi. Ama bir ara biraz yoğundum başka derslerden dolayı çalışamadım fazla ve çalışmadan gittiğimde çalışmadığımı açıkça söylüyordum ki beni motive etsin diye neyse bir hafta yine çalışmadım dediğimde kendi mahcup hissettim ve çalışamadım dersi ertelesem mi acaba diye düşündüm dedim o da niye geldin o zaman? dedi çok kırıldım, şak diye birden öyle diyince ben olur mu beraber bakarız demesini beklemiştim. Sonra bak buraya boşuna para verme içim acıyor resmen dedi, çalışınca gel dedi. Çok üzüldüm pazar gününe sözleştik, ama cumartesiden sekreter aradı ders saatini değiştirmek için, ben de dedim çalışamadım pazartesiye mi alsak derken sekreter çalışamamış diye seslendi hocaya, hoca da arkadan bağırıyor yapmak istemiyorsa gelmesin, hafta içi gelsin diye. Yine çok üzüldüm hayvan gibi bağırdı yani. Ertesi gün gidince de zoraki bir hoş geldin dedi, biraz suratsızdı belki başka bir nedeni vardı ama normalde hep neşelice hoş geldin derdi bana. Yani, bir sürü öğrencisi var onlarda çalışmıyor ama onların dersini de böyle iptal ettiğini sanmıyorum, neden böyle yapıyor sizce ne yapmalıyım?
Hocam bana neden böyle yapıyor sizce?
8
2
Görüşünü yaz