Erkeklerden daha fazla cevap bekliyorum hadi bakalım :)

gelin adayını annesinin seçimine bırakan erkek var mı aramızda.
Güncellemeler:
sonuçta bazen oğlu olan kadınlar falan dha çok yaklaşıyo bana. kadın kendi kendine mi gelin güvey oluyo oğluna msela bnden bahsediyo mudur oğlunun haberi oluyo mudur onu merak ettim.

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• Ama şöyle birşey var annelerin bulduğu kızlar çok daha iyi oluyor yani kendi oğluna anne gibi bakıcak kızları nasıl buluyorlarsa buluyorlar işte buda mutluluğu her türlü getiriyor yani ben anneme de güveniyorum sağolsun beğenindiği kızlar bile benim için üst seviye gibi geliyor :D olur mu diyorum olur diyor nolucak anlamıyorum ama hem benim sevdiğim hemde karşısının sevdiği bir mutluluk hisssediyorum ama annemin bulduklarında da mutluluk var gibi gözüküyor hani çok tatlıydı hepsi :D anneler bide özenle buluyor iyi aile çocuğu şımarık olmayan utangaç kızları seçiyor :D ulan diyorum üniversitede niye böyle kızlar yok :D

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • teşekkürkr ederim. bnde üni. okumadım. böle bir durum varda kadın annme bile çok hanım kızın var falan demiş. korkum şu ya oğlu istemezse ya beğnmezse beni.

• Beğenmezse beğenmez ahaha sende ayrı birşeysin haa :D Ben bunu erkekten duyardımda kız dan duymak biraz tuhaf yani annemin seçtiklerine bile ben ya beni beğenmezse diyordum bak aynı kafa çıktık hayat böyle boşver oluruna bırak dicemde bende bırakamıyorum ki değer vereceğim ve bana değer veren birisinin olmasını istiyorum artık ailemden başka sevmek çok güzel birşey hatta karşılığını alabiliyorsan çok çok daha güzel off offff kederliyim :D

• bnde böyle bir evlilik istiyorum . çrkin değilim ama teklif almıyorum hiç. ama ailem uysun zorluk çıkmadan olsun istiyorum. 2 kere sevdim ailem istemedi ayrıldım bundan sonra ailem istesin ondan snra seveyim ayrılması çok zor oluyo snra . ailemide üzmek istemiyorum. 1 tanecek kızlarım sonuçta tek onurlarıyım. okumadım bari mürvetimde yüzleri gülerek içleri ferak ferah evleneyim dimi ama.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Var var olmaz mı! O çaresizlikten gelen bir durumdur. Yoksa ana kuzusu olduğundan değil. Yani erkek kendi başına uğraşmış didinmiştir ama bir türlü mutluluğu yakalayamamıştır ümidi de kalmamıştır. Bu durumda genelde seçim anneye bırakılır.

0|0
    0|0
  • anneler oğulları için kız bakar doğru ama oğullar anne bana kız bak demek onlar kendi bakar ve bazen de bu evlilikle sonuçlanabiliyor olabilir ne var bunda anne baktıktan sonra oğlan tamam sen baktın alalım demiyor ki oda tanıyor sonra

0|0
    0|0
    • bnde onu diyorum. şu aralar rastladığım bir durum. kadın baya yakın muabbet kuruyo. ailelerimiz uygun maddi manevi açıdan durumlarımz çok yakın. acaba kadın kendi kendine böle bişi düşünüyo oğluna bnden bahsetmiş midr ?

• benim annem bakar öyle mesela gel gör şu kızı filan der anlatır ama daha bir tanesini bile görme için bir haraketim olmadı

• ben görüş derim. çnkü niye mi aileler anlaşrsa annen severse daha mutlu olursun sorun fazla çıkmaz. benim görüşüm bu.

• anneme bıraksam gider köyden ciddi ciddi kezban isminde kız bulur

0|0
    0|1
    • köydekilerin hepsi Kezban olmuyo. bnde şuan merkeze bağlı bir beldede yaşıyorum. köy sayılır ama şehirdede çok Kezban görüyorum.

• anneme bıraksam bana çok uygun birini bulur

ben hiç ailesinin bulduğu biriyle evlenenın boşandığını duymadım ya da anlaşamadığını :D

ama bırakmam ben

sebebı nedir dersen ben bulamıyomuyum sankı derım :D

0|0
    0|0
    • bende bir tana sihirli küre var ona bakıp sana söyliyim istiyosan

• Simdiye kadar gözlem yaparak konustum utangacmisin derken yani

digerlerini sallamistim evlenceksin 3 yıla kadar falan derken

Hersey gonlune gore olsun daha küçüksün (:

• teşkkr ederim 19 yaşındayım daha nasip bu işler. hayırlısı olsun acele etmiyorum.

• ben anneme asla bırakmam çünki cemaat içinden evlenmek istiyorum anneme bıraksam cemaat dışından bir kızla evlendirir garanti bu yüzden ona bırakmam.

0|0
    0|0
  • bence sacma evlilik için yapılacak son care:) ama sans işi cok iyi anlasabilirsin böle bir evlilik yapıpta karakterle ilgili bişe.. ben istemem ama

0|0
    0|0
  • kendime bıraktım kızlar garip geldi bana anam belki yatlar katlar istemeyen bir kız bulur

0|0
    0|0
    • çalışkan olsun düzenli işi olsun evi olsun gerisini hallederiz. :)

• güzelmiş te zorr :) yok yani böyle bir dünya

• ozaman sıkıntı yok bekleme yapma devam et :D

• bu elma isteyip markete anneni gönderip seçtirmek gibi bir şey sonra kadın gelir alır beğenmezsin la

0|0
    0|0
  • emin ol çok var.

kadınlar şeytan oldukları için bir birini daha iyi anlarlar

0|0
    0|1
  • anam sen bulmasan ben bulcam artık diyo yavv bırakın yakamı biraz daha gönül eğlendircem ben yavv :D

0|0
    0|0
  • vardır tabi hemde akıl almaz derecede

0|0
    0|1
    • annen sana birisini bulsa görüşür müsün yoksa başından savar mısın.

• kız güzelse neden görüşmiyim ya :)) benim annem şunu yapıyo mesela bir kız ismi sölüyo o gelinim olsun isterdim diyo mesela bu şekilde empoze etmeye çalışıyo

• yok daha neler :D annem mi evlencek :>)

0|0
    0|0
  • düşünmüyor değilim hanı :))

0|0
    0|0
  • hayır :)...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hepsi

0|0
    0|0