Siz, sizinle konuşmayan birine aşık olur musunuz?

aşkta illa konuşmak mı gerekir hiç konuşmadan da aşık olunur mu? konuşmadan da sevilir mi?

0|0
810

En İyi Kız Görüşü

• Haha ben oldum o da oldu. :D Aradan aylar geçti aynı lisedeydik. Bir yaz günü tesadüfen denk geldiğimizde olan oldu o zaman konuştuk şimdi aşığız şimdi sevgiliyiz şimdi mutluyuz. :D 1 sene ayrılık var ama onu saymaya lüzum yok 4. yılımız diyebilirim. ;D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• olunur da sen etkisiz kalıyorsun unutulursun 2 güne değmez tek takılırsın takılanlarlada konuşursun vs kısaca olursun ama mutlu olurmusun

1|0
    0|0
    • sanırım gölgede kalmak konusunda haklısın

• yaşla değilde karakterlerle alakalı hiç bir kızla olmak istemez belkide hiç olmak istemez.

• töbe estağfurullah ben yanlış insandan hoşlanıyorum galiba :D

• her türlü sevilir hemde her türlü... konuşmadan da sevilir. Benim gibi platonik aşk yani...

1|0
    0|0
    • platonik sayılmaz sevgili değilsin arkadaş değilsin ama karşılıklı seviyorsun olamaz mı?

• Ben susarım gölerım konuşur, gözümü kapatsam , ellerim konuşur , ellerımı soksam bacaklarımın arasında kıçım konuşu, konuşurda konuşur.. dsad

0|1
    0|0
  • manyak mıyım ben? 2 çift laf edemediğim, muhabbet ederken keyif alamayacağım birine neden aşık oluyım.

0|0
    0|0
  • Aşık olunurda sevilmez tanımadan etmeden anca hoşlanırsın

0|0
    0|0
  • tabiyki olunur hemde öyle güzel olunur ki hal hareket tavırları görüyorsun hoş

0|0
    0|0
  • ben sevmem sevmek istesem de sevemem.

0|0
    0|0
  • ilk görüşte aşık olursan konuşma şart değildir.

0|0
    0|0
  • platonik mi evet olduk :)

0|0
    0|0
  • evet olunabilir ama bu biraz platoniğe grirer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Konusmadan da sevilir tabi. Bakislarla anlasirsiniz ya da sadece sen bakarsin. Oyle uzaktan uzaktan hic konusmadan nasil da bagladin beni :))

0|0
    0|0
  • Platonik mi diyorsun yani

ben bana aşık olmayana aşık olmam kararlıyım :D

0|0
    0|0
  • olabilir mümkündür

0|0
    0|0
  • evet yapabilirim

0|0
    0|0
  • olurum

0|0
    0|0
  • ben yaşıyorum o durumu

0|0
    0|0
  • olunmaz konuşsamda olmaz aşk yok çikolata var ye daha mutlu ol nutella bozulmuş gibi gel gidelim canga yiyelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...