Asosyal bir erkek neden

hic bir zaman kizlara cekici gelmez birak cekiciligi tiksindirici gelir hattaneden bu boyledir

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bana çekici geliyor

0|0
    0|0
  • sıkıcıdır heyeca kalmaz kıskanmaya nedende kalmaz kim ister

0|0
    0|1
    • yokya iligi gösterincede yine sıkılıyonuz anlamadım su kızları bir garip yaratıklar

Erkekler Ne Diyor 2

• kızlar öyle kabul edecez yapcak birşey yok asosyal bir kız güzel tatlı oluyor ama asosyal bir erkek tatlı gözükmüyor galiba ben asosyal bir kız isterim mesela utangaç kızları severim :D erkeklerde asosyal olanlar genellikle utangaç ta olabiliyor hatta dışarı çıkınca bazı yerlerde kendi işlerini de halledemiyor vs.. vs.. bu da kızı güvensiz hissettirebilir yani kızlar yanına sosyal birşey oldumu hemen ön plana çıkan güçlü sözü dinlenilen erkek istiyor genellikle ama asosyal bir erkek yakışıklıysa o bile önplana çıkabilir konuşmasına gerek kalmadan yani şudur ki Tip önemli tipin yoksa asosyal olmıcan arkadaş :D bende asosyalim tipte yok napcaz şimdi :D

0|0
    0|0
    • desene benim gibisin

• aynen dostum kızları geçtim normal arkadaşlarımla bile konuşcak şeylerim olmuyor ya da kültürsüzlükten oluyor bunlar :D millet bilgiği şeyleri konuşurken ben susup kalıyorum aslında çoğunu da biliyorum ama ağzım açılamıyor lisede de böyleydim ilkokulda da bildiğimi söylemediğim için herşeyi kaybettim zamanımı , aşklarımı , yıllarımı kaybettim bak şuan gaza geliyorum ama dışarı çıkınca fısss :D pc başında anca konuşurum asosyalim yapacak birşey yok insan istemezmi değer verecek birisinin olmasını

• Asosyal iyi bişey ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...