Ayrıldık mı? Seviyor mu? İmkansız Aşk mı? Aldatılma mı? Çözemedim gitti?

Kız arkadaşımla 5 yıllık ilişkinin ardından ayrılma sürecine girdik. Başka ile taşınınca görüşme sıklığımız azalınca yokuştan düşer gibi hızlıca ayrıldık.

Ayrılma sürecimiz kı arkadaşımın şehir değiştirmesiyle başladı ilk beş ay mesaj atıyordu sonra yavaşl yavaş kesti. Markette kasiyer olarak çalışıyor. Arada gidiyorum son görüşmemizde saçını falan boyatmış.

Daha doğrusu birbirimize ayrıldık diyemesekte istemezuk yaptık. Önce ben yaptım Sonrada kız arkadaşım.Ayrlma sebebimizde ailesinin kızı bana vermek istememesindendi. Şimdi napıcağımı çözemedim. 5 aylık bir aranın ardından Aralık ayında buluştuk o sırada sarıldık ağlaştık ama sonuç değişmedi. Sonra mesaşlaşmaya devam ettik. Yavaş yavaş soğudunu söyledi. Sonra göüşmek istmedi. Hayatında birisinin olduğunu bir söyledi. Sonra yok dedi. Ben sana layık değilim dedi. Kötü birşey bir oldu dedim, Saçmalama beni tanımıyon mu dedi. Yani ailesinin baskısınımı kaldırmadı yoksa olmayacağına mı inandı. Yoksa gerçekten birisini buldumu. Ölümüne seven bir kızın bu derece ayrılık pozları inandırıcı gelmiyor. Hala ne facesinde ne twetinde nede başka yerde bir erkek göremiyorum. Arada facedeki engelimi kaldırıyor. Ama birbirimizle son 3 aydır hiçbir şekilde tems kurmadık. Sonuç itibariyle ben onunla konuşmak istiyorum. Ne yapmalıyım. Hala beni seviyormudur. Bişr adım atmak istiyorum ama bir taraftanda korkuyorum.

SORARSANIZ DAHA YAZABİLİRM
Güncellemeler:
Bu arada facesinde kasım ayı gibi bir erkek takip ederken gördüm sorduğumda tanımıyorum demişti. Sonradan öğrendimki işyerine ekmek getiren bir çocukmuş. Ancak daha sonra sorduğumda sadece arkadaşım, Sevgilim değil falan dedi. Yani bu ayrıntıdan başkada bişey bilmiyorum.

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• uzaktan ilşki çok zor. kız seni görmeyince soğumuşş

0|0
    0|0
    • beş yıl beraberdik ayrılınca daha doğrusu il değişince böyle oldu anlam veremedim. Benim içimde bir his var ama yanılıyordsa olabilirm. Şu an beni bir kızla göremediği için katlanıyor. Bir kızla görse çıldırcağına eminim.

• canım yaa içnden ne gliosa öyle dvran

• içimden onu görmek geliyor. Birisi varsa hayatında da yoluma bakarım.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kıvranma surecı bıtsın mı bıtmesın mı alıskanlıklar falan fılan derken adamı bole yapıo ıste otr dusun olumsuzluklarını ve gelecegınız eksı olarak agır basıosa bırak kızı gıtsın ama evlenme ve hersyeı duzeltme ıhtımalınız varsa tekrar aynı seylerıyasatmıcaksan ara

0|0
    0|0
    • herkesin hataları vardır benimde hatlarım var. ben onları düzelteceğim. Onunda var onunda çabalamasını isteyeceğim. Ama ben adım atmak istedim. Sevenler unutamaz. Birbirimize acı vermektense sorunları çözeli,m atla deve sorunlarımız yok.

• o zaman bol sans

• Korkma.

Derler ki aşk için yapılanlar sadece seninle ilgilidir sonucu nolursa olsun.

Seviyorsan peşini bırakmamalısın.

0|0
    0|0
  • pek birsey anlamadim desem kizma ltf ama eger seviyorsan vazgecme sonucta 5 sene az bir zaman degil insan kolay kolay soguyamaz ailesi istemedigi icin öyle diyordur ailesi neden sana vermek istemiyor ki

0|0
    0|0
    • Ya ailesi memura vermek istiyor babası işsiz güçsüz biriside Benimde durumum iyi şuan subay oldum tabi o bilmiyor. bende söylemiyorum. Zaten iyi bir işimde vardı ama sırf bahane

• haklısın aşk insanın kanına girince değişiyor. Alışırsın diyorlar elbet alışırımda unutamam. Bende yol yakınken elimden ne gelirse yapmak istiyorum. Belkide aşkımızın enerjisi bitti. Onu tazelemek onu şaşırtmak, yeniden çabalamak, yeniden aşık olmak gerek. Yoksa kenara çekilmek sonu beklemek olur.

• cok zor insan ne yapacagini bilmiyor ama ben pes etme derim en azindan ilerde elimden geleni yaptim dersin keske sunu yapsaydim belki iyi olurdu demekten iyidir bence hayirli olsun umarim iyi olursunuz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...