Beklemenin bir anlami var mısizce byanlar ve baylar?

sevglim güvensizlik nednyle iliskye devam etmek istemedi.kendim çıkcam bu savaştan dedi.brineden haber aldırdğmda inanci umudu sevgsi saygsı kalmamıs dedi.ama iliski sürecnde vermdğm değer kalmamıstı çok ilgleniyodum.beni terkedyo dye ayrlıkta braz kaba davrandm zoruma gtti çnkü kolayca çekip gtmesi...ciddi hastalğni sorduğmda ble iyiyim diyip geçiştirdi.bu kadar çok değer verdğm içn mi totosu kakti dersiniz? hep açklamak pisman olduğmu göstermek istdğmde ters ters mesaj atıp itti kenedendn sessiz kalmakmı gerekir? duygusal bir kızdı ve mtluluktan çok ağlattğm olmustr.o lafları snirlemi sylemistr yoksa yokluğmda değermi anlamısmıdır.pisman olup donermi acaba?

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayni durumi bn yaşiyorum bugune kadar hep sabrettim o bana kufur etti gelan sonjnda aileme bile kufur etti.. Yalvardi ozur diledi ama gozumden duştu o bana askimmcicim diyo ben soğuk davraniyorum içimden gelmiyor çumku çok kirildim fazlasiyla kirildim onarilmiyo bazen... Kiz arkadasini anliyorum.. Olmuyorsa zorlamayin artk bnce.. Saygi kalmamişsanbi klişkide o olişki artk bir ilişki değildir..

0|0
    0|0
    • malesef olduğu gbi bırakmak lazım irdelemenin anlamı yok sanırim...

• ben ne suçmu kabullenebildim ne hatamı syleyebildim.hep açklamaya çlştğmda tavırlı mesajlar atıp durdu.anlıyorum.evet sana benzer bir durum bizmkide.kac yıllıktı ilişkiniz peki?

• Yaklaşik 7yildir çikiyoruz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...