Hiç çok kilolu birine aşık oldunuz mu?

Hiç çok kilolu birine aşık oldunuz mu? Olduysanız onun neleri çekti sizi?

0|0
416

En İyi Kız Görüşü

• değil de hoşlandım.lisede müdür yardımcısının tutulup havaya kaldırılmasına önayak olmuş beni çekmişti.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• kilolu = kilolu olması lazım bence ya da erkek kilolu kız kilosuz yakışıyor ama erkek kilosuz kız kilolu hiç hoş bir görüntü değil bana göre kilolu kızlardan nefret ederim ama benim ablamda kilolu o yüzden birşey diyemicem neden nefret ederim tamam onlar insan ama çirkin olabilir bir insan ama yemek yiyipte istemeden kiloluyum diyen biri olamaz kendine bakıcan zayıflamaya çalışan çok kilo olmasın hiç değilse

0|0
    0|0
  • olmadım çok kolay aşık olan biri değilimdir ayrıca şişkoların neyine aşık olayım :D bende çok zayıf sayılmam ama şişmanda değilim bir şişmanlada asla beraber olmam şişko insanlar zayıf insanlardır boğazına hakim olamayan insandan ne hayır bekliyorsunki '' bu kategoriye kendimi de katabilirim acı ama gerçek bu''.

0|0
    0|0
  • Erkeklere sordunuz di mi ?

Benim olmadı çok kilolu sevgilim. Ki listem hayli kalabalıktır. Çok kilolu derken balıketinin ötesini kastettiğinizi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kilolu derken? değişir. kilolu bir sevgilim vardı. ben mesela 176yım 63 kiloyum. 165 civarı olup benden bir 15 kilo fazlası olan bir sevgilim vardı. bilmem ki nesi çekti. masumdu. o olabilir...

0|0
    0|0
  • açıkça kiloluyum, şansım var mı? diye mi soruyosun?

0|0
    0|0
  • çekmesine gerek yoktu kilolarından dolayı mesafe olarak uzağımdada olsa yanımdaymış gibi duruyodu

0|0
    0|0
  • Oldu oldu.

Benim 3 katımdı maşallah :D Gözleri çok hoşuma gidiyodu masumdu tatlıydı ne biliyim.

0|0
    0|0
  • kilolu kızlarla sadece tşak geçerim

0|0
    1|0
    • devam et :)) esas taşağı onlar seninle geçiyor :D

• En yakın arkDasının tekirdağ hıyarı olmasına şaşmamak gerek

• yok :) olmadım

0|0
    0|0
  • olmadım ama çıktıgım oldu yüzü mükenmeldi

0|0
    0|0
  • hayır desem kalbin kırılmaz dimi?

0|0
    0|0
  • hiç çok kilolu birine aşık olmadım

0|0
    0|0
  • Oldum. Kalbinin temizligi cekti beni...

0|0
    0|0
  • hiç olmadı valla öyle bir sevgilim

0|0
    0|0
  • yok balık etli bile sevmem kusura bakma moral bulamayacaksın burda

0|0
    0|0
    • seven sevdi beni zaten moralim yerinde yani :)) ne biliyim benim gibi olanlar var mı diye sorıyım dedim.

• Düşünceleri, kafa yapısı v.b. Balık etli diyelim ama onla çok güzel günlerim oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kilolu erkekler cok sempatik be <3

0|0
    0|0
  • oldu lisede

0|0
    0|0
  • olmadı olmaz

0|0
    0|0