Ben çok mu Safım neyim ben anlamadım?

Arkadaşlar şimdi şöyle diyim. Kolay kolay yalan söyleyemem kendimi öyle terbiye etmişim ki ağzımdan yanlış birşey çıksa bile yok o öyle değildi diye düzeltirim küçükte olsa yalandır o benim için huzursuz olurum. Sonra mesela dışarı yola sokağa aşağıya çöp atamam etraf pislenir iyi birşey değil diye. Yardım severim ne bilim bazen çok ince düşünüyorum. vardı öyle cadılıklarım falan. Ama böyle özelliklerimde vardır. Birine kabul ısınmasa kötü biri olsa bile bana iyi yaklaşan birine karşı kötü düşünce veya yorum yapamam. Ne bilim bazen kendimi çok salak buluyorum. Sizce nedir bu?
Güncellemeler:
Arkadaşlar ben hepinize çok teşekkür ederim :) tek bir tane dahi olsun kötü yorum yapmadınız . Size çok teşekkür ederim :(

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Allah'tan belanı mı istiyorsun acaba? :) Bugün pek çok insanın sahip olmak istediği ama olamadı, hatta hayatındaki acıların kaynağı bu iken bile nedenini göremediği; çünkü yokluğundan bir haber olduğu özelliklere sahipsin ve kendini salak mı buluyorsun? Tek kelimeyle HARİKASIN!

0|0
    0|0
  • Sen tam olması gerektiği gibi birisin.O kadar çok yanlış insan var ki çevremizde bazen doğru olandan bile şüpheye düşebiliyor insan.Böyle devam et doğru yoldasın.:)

0|0
    0|0
  • Bunlar salaklık değil olumlu davranış özellikleri.

Ama bir insan hem iyi hem salak olabilir. Diğer yönlerini bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • İnsanın dibisin, helal olsun seni yetiştiren ana-babaya, tabii sana da.

0|0
    0|0
    • Bende onlara laik olmaya çalışıyorum. Sonuçta yaptığım her hata onlarıda etkiler. Allah onların yüzünü benim yüzümden kızartmasın

• Hiç merak etme sen bu kadar temizken kimsenin yüzü yere eğilmez. Hata yapsan bile (insan olduğun için) affedilir ve bilinir ki hatadır. Allah seni korusun.

• Allah cümlemizi korusun :)

• helal sana kız :-) valla senin gibisi bulunmaz hep öyle kal sen salaklık değil saf temiz birisin...

0|0
    0|0
  • olmadı şimdi :) kötü yoruma teşvik ediyorsun beni

0|0
    0|0
  • iyisin iyi ;)

0|0
    0|0
  • valla beni anlattın..al bendende okadar...

0|0
    0|0
  • hep böyle kal...

0|0
    0|0
  • İNSANLIKTIR.

0|0
    0|0
  • hava grubunda olabilirmisin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yalan söyleyemiyor musun bende söylememek için zor tutuyorum kendimi valla tebrik etmek lazım.Bende senin gibiydim aslında ama öyle kalmayı başaramadım bazı insanlar yüzünden artık uğraşmıyorum kimsenin kalbini kırmamaya kırılırsa kırılsın banane diyorum

0|0
    0|0
  • Yoo öyle düşünme. Senin gibi insan çok yok. Ben takdir ettim şahsen :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...