Kapat

Daha önce hiç sevgilim olmadı. Bu kötü bir şey mi?

18 yaşındayım bu yıl üniversteye başladım ve daha önce hiç sevgilim olmadı bu kötü bir şey mi? Üniversitede sevgilim olursa ona daha önce hiç sevgilim olmadığını söylemeli miyim?
Güncellemeler:
Siz erkekler, böyle bir kızla çıkar mıydınız? Yoksa evlenme zamanında mı yanaşırdınız?

0|0
416

En İyi Kız Görüşü

• benimde ilk sevgilim ünide olmuştu lisede hiç istemedim herkes kardesımdı :D ilk sevgilim olan kişi beni baş tacı etmıstı ilkim oldugu ıcın.

0|0
    0|0
    • Hala sevgili misiniz peki?

• üniversite boyunca birlikteydik sonra farklı şehirler girdi araya bitti.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Söylemende sakınca yok hatta bu karşındaki erkeğin hoşuna bile gider ama ben sadece evlenicek kişiyle sevgili olunmasına karşıyım en azından birkaç kişiyle düzeyli bir ilişki yaşanmalı ki evleneceğin kişiyi doğru bir şekilde seçebilesin.

0|0
    0|0
  • hiç sevgilisi olmayan bir kızla ilişki yasamak aslında güzel birşey ilkleri yasacagın kişi cok büyük şeyler ifade eder ve unutmazsın hayatın boyunca .üniversitenin oldugu şehir bölümün ve üniversite ortamına baglı ama genelde insanlar sevgilisi olmayan kızlara inanmıyorlar ama normal birşey .

0|0
    0|0
  • gercekci olmak iyi ancak bunu kullanan bir yüksekzekali ile karsilasirsan sorunlar kötü yüzdeyüz güvenmedigin birisine böyle seyler söyleme.

0|0
    0|0
  • sen şimdiden başladıysan oooo:D gidişat ii değil. 1 ay sonra sevgilimle şöyle böyle yapıyoruzlar falan başlar. akıllı olun biraz ya uniye gitmişsin bir geleceğinle uğraş arkadaş.

0|0
    0|0
    • Zaten ii bir üniversitenin ii bir bölümündeyim sadece diğer kız ark benim gibi değim bende bunu biraz dert edindim kendime o kadar aklım havada falan değil

• uniye süper zeka inek olarak gelip süperstar favori gözde ... olarak okulu bitiremeyen çok kız tanıdımda unide ondan dedim:) kendini kaybetmede. daha yaşın çok genç

• Bana kalırsa bunu şimdiden düşünmek yerine, o an sana böyle bir soru yöneltildiğinde düşün ve öyle kararını ver. Zaten ortalık birbirini kullanmak için fırsat kollayan insanlardan geçilmiyor. Bugün "iyi" dediklerimizin bile içinde, kötülük tohumları büyüyebiliyor. 3 kural; 1: Akışına bırak. 2: Kendine olan saygını kimse için kaybetme. 3: Karşındaki için değil, kendin için hayata dair kendi sınırlarını belirle ve bu sınırları kolay kolay aşma. Böylece ilk kez bir sevgilin olsa bile pek kötü bir şey olmadan ilişkin devam edebilir.

Ayrıca üniversite ortamı sürprizlerle dolu olabiliyor. Hangi ortama gireceğini, kimlerle ne sınırlar çerçevesinde neler paylaşabileceğini bazen ciddi ciddi düşünmen gerekebilir. Çünkü orada herkes bir tutam özgürlüğe sahiptir ve özgürlük insanın başını döndürebilir.

0|0
    0|0
  • universitede olsan zamani geliyor ayriliyorsunuz bence oturdugin cevreye bak illa okumasi sart degil! serserileri demiyorum tabide

0|0
    0|0
  • söyleme bence çünkü en iyisi bu kullanmak isteyebilirler bu zayıf yönünü

0|0
    0|0
  • İşte bu çok kötü fırlamanın biri tır gibi geçecek üstünden tikat et

0|0
    0|0
  • elbet olacak,kafanı yorma.üniversiteye başla.teklifler yağmaya başlar...

0|0
    0|0
  • Ben gurur duyuyorum kendimle. sende öyle yapmalısın.

0|0
    0|0
  • bunlar neyin tiripleri be hacı

0|0
    0|0
  • söyle söyle

0|0
    0|0
  • 25 yaşındayım. Hiç sevgilim olmadı :(((

0|0
    0|0
  • neden çıkmayalım seninle çıkmak zevk olur

0|0
    0|0
  • bu arada kendine olgun bir sevgili edin

0|0
    0|0
  • Benimde hiç sevgilim olmadı be :( 18 yaşındayım bende :D :D kader kısmet

ya yapacak bir şey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence hiç sevgilin olmadıgını söylemelisin :)

0|0
    0|0
  • söylemelisin bence ama sectigin kişiye baglı verecegi tepki. gercekten severse bu hosuna bile gider sonucta ilkin olcak

0|0
    0|0
  • kimseye birşeylerini anlatma

0|0
    0|0
Yükleniyor...