Artık aşık olmak istiyorum. Ne yapmam lazım?

Merhaba. Ben, 22 yaşında bir erkeğim. Bu sene, bir devlet üniversitesinde Türkçe Öğretmenliği okumaya başladım. Sizlerle bir sorunumu paylaşmak istiyorum. Beni dinlediğiniz ve bana fikir verip yardımcı olmaya çalıştığınız için şimdiden teşekkürler hepinize...

Sevgili Arkadaşlar; benim bugüne kadar hiç kız arkadaşım olmadı sevgili anlamında. Nedeni de şudur: İleride ''eşim'' diyebileceğim insana rastlamadım daha ve ben, öyle elbise değiştirir gibi her önüne gelenle sevgili olacak kadar adi bir insan değilim. Ama siz de bana hak verip anlayış gösterirsiniz ki; şimdi, bu yaşımda bunun yokluğunu çok kötü hisseder oldum. Bir sevgilim, daha doğrusu sevgiliden de öte bir ''gönül eşim'' olsun istiyorum; benim hem annem hem babam hem abim hem ablam hem kız hem erkek kardeşim; kısacası ''her şeyim'' olsun istiyorum. 5-6 senedir arıyorum onu; ama karşıma çıkmadı daha. Bazen kızıyorum ona, ''Neden bu kadar geç kalıp canımı yaktın?'' diye; bazen de ''Keşke en zor, en dar zamanımda ansızın çıkıverip gelsen de gözlerinle nazar edip çektiğim bütün acıları unutturuversen bana'' diye kat kat daha aşık oluyorum; onu hiç görmediğim, sesini hiç duymadığım, onunla hiç konuşmadığım, ona hiç dokunmadığım halde. Ama vaziyetim her ne olursa olsun; iyi olsam da kötü olsam da mutlu olsam da mutsuz olsam da hiç bulamıyorum onu. Sokakta yürürken, müzik dinlerken, evden çıkıp okula giderken, okuldan çıkıp eve giderken... Hep o var aklımda, hep ona bir adım daha yaklaştığımı hissederek yürüyorum her nereye gidersem gideyim. Mesela; dolmuşa biniyorum, 40 dakika sürüyor kampüse; acaba diyorum, bu 40 dakika içinde çıkar mı karşıma. Mesela; varıyorum fakülteye, acaba şimdi şu sınıflardan birinde mi nefes alıp veriyor diye düşünüyorum. Mesela; teneffüse çıkıyorum, acaba teneffüs sırasında kantinde mi karşıma çıkacak diye; sanki annesiz bir kuşun ağaç başındaki ottan yapılma derme çatma yuvasında annesini beklediği gibi. Ama bulamıyorum, bulamıyorum, bulamıyorum. Yemin ediyorum; bu durum canımı ne kadar çok yakıyor, tahmin bile edemezsiniz.

Ama onu ilk bulduğumda ona gerçekten aşık olmam gerekiyor; yani ilk başlarda laf olsun diye başlamak istemiyorum, bana çok yapay ve bayağı geliyor bu. Fakat eğer onu bu şekilde bulmam gerekiyorsa, ben adi olmaya da yapay olmaya da bayağı olmaya da razıyım, inanın.

Dün, bir kızı O sanıp konuşmaya çalıştım ama beni tersledi, sevdiğim birisi var dedi. Demek ki o değilmiş. Ama biliyor musunuz; ben onun adını ''Elif'' koydum. ELİF'im o benim. Çünkü; Kur'an-ı Kerim'imiz Elif harfi ile başlıyor, yani Elif her şeyin başı, yeni bir hayat demek Elif. Ben de ELİF'İMİ bulduğum zaman yeniden hayata başlayacağım için onun adını Elif koydum.

Size sorum şu: Ben nasıl bulabilirim onu, nasıl aşık olabilirim birisine o diye? Fedakarlık yapıp ne yapmam gerekirse yapacağım. Ama ne olur, ALLAH rızası için bana samimi cevaplar, sağlam fikirler verin, ALLAH rızası için, yalvarıyorum size. :( :( :(

Cevaplarınızı bekliyorum.

Selam ve Dua İle

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• çileli aşksn sanırsam..:) bugüne kadar hiç mi olmadın yani :/

0|0
    0|0
    • Hı hı, evet oyum... Aşık oldum olmasına ama hiç kimseyle sevgili olmadım, o aşklardan hiçbirisi Elif değilmiş :(

• ne diyon olum sen ne dalgası a aa ::D

• Canın sağolsun be kardeşim, sen iyi ol, mutlu ol da gerisi boş... Hoşçakal

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• bence bir ajanda al ve O'na yaz.. her gün yaz.O'nu daha görmeden ne kadar sevdiğini anlat O'na.

hem sen rahatlarsın hem okuyunca bir kez daha aşık olur sana hem de çocuklarınız aşk neymiş öğrenir:)

0|0
    0|0
  • aynı soru iki tane var ne bu kopyala yapıştır mı ?

0|0
    0|0
  • Roman yazmışsın resmen O.o

0|0
    0|0
    • Uzattığım için özür dilerim can kardeşim... Ama şu gönlü yaralının yazısını okuyup bir akıl versen inan bana hiçbir şey kaybetmezsin ama çok şey kazanırsın...

• Okudum , aşık olmak sen isteyince olacak birşey değil her an herşey olabilir ; ama elbet karşına biri çıkar.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...