Beni kesen hiç kız yok acaba tipsizmiyim ?

Aynaya bakıyorum o kadarda kötü değilim ama okulda falan bakıştığım hiç kız yok.Kızların yüzüne falan bakıyorum acaba bakıyorlarmı diye bakan hiç kız yok bende hiç bakmıyorum öyle olunca :(

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• bende erkeklere bakamıyorum :D:D etrafıma bakamıyorum belki buyuzdendir sadice gidiceğim yere doğru ilerliyorum :D

0|0
    0|0
  • Çirkin olsan bile sempatik ol. Ne bileyim cana yakın ol. Tip sorun değil bence. Bir insan sempatikse bitmiştir o iş.

0|0
    0|0
    • nasıl sempatik olabilirim ? biraz çekingenm ben kızlarla konuşamam hiç en fazla meraba meraba.

• Bana göre şirin erkekler 1 numara öndedir. Ya mesela sınıfındakilere karşı sıcak kanlı ol. Böyle deli dolu ol. Ben tam anlatamam şuan sana. Girişken olmayı dene. bende çekingenim çok soğuk gözükürüm ama tanıdıklarım çok şirin olduğumu , ilginç biri olduğumu düşünürler. sen bir yolunu bul dediklerimden yola çıkarak .

• sadece tiple olmaz dışa dönük olman lazım sessiz olma

0|0
    0|0
    • Tamamda ben sessiz değilimki napıyım okulun ortasında bağırarak koşturuymmı ?

• bir ortam içinde diyorum. sonra bir kız belirlersin arkadaşlar aracılığıyla olursa olur çabalaman lazım

Erkekler Ne Diyor 1

• Kızlar erkeklerin direk yüzlerine bakarak kesmezler karşı binanın camındaki yansımayıhocanın kol saatindeki ya da o an okulun üstünden geçen uçağın camındaki yansımayı kullanırlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...