Onu aradığımda ne diyebilirim? Lütfen yardım..

yaa şimdi bizim okulda bir çocuk var ve ben naptım ettim,bi şekilde telefon numarasını buldum..amacım çocukla sevgili olmak değil,hoşlanıyorum ama arkadaş olmak istiyorum,muhabbetimiz olsun istiyorum,aşk meşki ilerki zamanlarda ona açılabilirim neyseee,şimdilik sadece konuşabilmek istiyorum,şimdi ben bunun numarasını aldım,gizliye kapatmış,normalden arıcam,neler diyebilirim? nasılmuhabbet kurabilirirm? açar açmaz ne diyim,bişeyler söyleyin de onu söyliyim...lütfennn bugün aradım hiçbirşey diyemediiiimmm :( yarın yine arıcam bana yardımcı olursanızzzzz ? <3

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Amacın belli işte, merhaba, nasılsın tarzında başlasana sohbete. Ya da direk amacını belirt, sadece seninle iki normal arkadaş gibi sohbet etmek istiyorum ama çekindiğim için aklıma bir şeyler gelmiyor de? Yani karşındaki erkek ne tür kızlardan hoşlanıyorsa, telefonda o etkiyi yaratacak şeyler söyleyebilirsin. Elbette bunu yaparken kendine olan saygını da kaybetme, yoksa karaktersiz olursun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• bırakın bu işleri hayat telefonla falan vakit geçirecek kadar uzun değilde okulda git yanına konuş

1|0
    0|0
    • biraz konuşiyim, sonra okulda kendimi göstercem..öyle konuşcaz ;) ama o zamana kadarr işte ne konuşiyim telefonda ? :)

• zamanın kıymetini bil yanında olmak varken uzaktan bakma. telefonla uğraşacağına ortak arkadaş bul. eğer olmaz illa telefon diyosan arama mesaj at senle konuşmak istiyorum diye onunda düşünme süresi olsun cevap yazarken. zaten konuşmak istiyosa o konu bulur

• şimdiki delikanlılar çok şanslı sadace onu söyliyeyim :-)

1|0
    0|0
  • kaç yaşındasın sadece sormak istedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...