Neden bu kadar çok bağlanıyoruz?

Derdimiz nedir? Neden bir insana çok kafayı takıp hayatımızı ona endeksliyoruz?

0|0
715

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü onu bir dayanak misali sanıp kendimizi ona bıraktığımız bizi tutacağını sanıyoruz ve bunu sadece o yapacak mış gibi sürekli onu yanımızda tutmak istiyoruz onu kaybetmek istemiyoruz ondan başka güveneceğimiz kimse yok gibi geliyor sence bukadar kafayı takmamız hayatımızın bir parçası haline gelmesi normal değil mi (ama gerçek aşkta normaldir)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Sağdan 3. resmini çeken fotoğraf makinasının imalatçısından o makinanın deklanşorune basan parmağa o resmi pc ye atan data kablosunun tellerine kadar selamlar.

0|0
    0|0
  • çünkü içten içe buna ihtiyacımız var biz farketmesekte sürekli bişeyle uğraşma isteği oluyor içimizde buda buna benziyor canını uğruna verebileceğin birini arıyosun

0|0
    0|0
  • yaratılışın gayesi biz bu şekilde yaratıldık amacımız bu programlandığımız dilin dışına çıkamıyoruz :)

1|0
    0|0
  • Cunku insan her zaman yanina birini arar. Her zaman birisini ister yaninda hayat arkadasi ister.

0|0
    0|0
  • ben dolar kuru gibi oluyorum bir düşüp bir çıkıyorum...hep merkez bankasının yüzünden..

0|0
    0|0
  • İçimizdeki boşlugu bı sekılde doldurma çabası diyelım..

0|0
    0|0
  • Mutluluğu sadece aşka endeklediysen mutsuzluk için kaçınılmaz bir yol hazırlamışsın demektir :)

0|0
    0|0
  • İnsanların duyguları var çünkü.Bağlanmaya değer insana bağlanmakta sorun yok bence

0|0
    0|0
  • Diğer türlüsüne insan denilemez de ondan.

0|0
    0|0
  • eğlenceli belki o yüzden

0|0
    0|0
  • onunsuz yapamıcağını dusunerek bu hale geliyoruz

0|0
    0|0
  • duygu ve hisler sürüklüyor adamı

0|0
    0|0
  • kafaya takacak başka insan bulamadığından olmasın