Kızların - Erkeklerin sevmediğiniz hareketleri nelerdir ?

Kızların erkeklerde hoşlanmadığı uygun bulmadığı kısaca sevmediği hareketleri nelerdir ? Erkekler kızların sevmediğiniz hareketleri nelerdir ?

0|0
100

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerde cocuksu hareketleri sevmiyorum biraz agir olmali. Kizlarda dikkat cekicem diye ezilmis civciv gibi ciyak ciyak bagirmamali

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• gerçekten BAZI erkeklerin ilk defa kız görmüş gibi bakmalarından hiç hoşlanmam .. sadakatsiz erkeklerden de nefret ederim ..cimri,kaba,saygısız erkekleri de sevmem... bu kadar :D

0|1
    0|0
  • cıvıklık layakıtlıkk sevmem ve önüne gelene tatlım canım diye erkek

0|1
    0|0
  • samimiyetsizlik yalancılık her iki cinste de İnsanoğlunda sevmediğim bir husus

0|1
    0|0
  • Bir bayan olarak erkeklerin gereksiz yalan söylemelerinden hoşlanmam,aşkından ölsem bir iki yakaladımmı soğurum mutlaka...

0|1
    0|0
  • Ben bir erkeğin çok ısrarcı olmasından nefret ederim birde istemediğim şeyleri yapmasından

0|1
    0|0
  • Kendıgını herseyden ustun gorenlerden nefret edıyoruum zannedersın bulunmamıs hınt kumasıı

0|1
    0|0
  • Lakayt hareketler, el şakaları, gevezelik ,gerekli gereksiz gülmeler,ciddiyetsizlik varsa ben yokum

0|1
    0|0
  • kaba konuşmaları

0|1
    0|0
  • erkek dediğin baya karşı kibar olmalı lan falan diye konuşmamalı. eşini sahiplenmeli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...