Açık Öğretim Lisesi Saçmalığın Daniskası

Ya arkadaşlar. Benim bu sene son senem olması gerekiyordu. Yüzyüze eğitim derslerinden 3 tane not ile kaldığım, 3 tanede devamsızlıktan kaldığım dersim var. Şimdi okuldan geliyorum. Okuduğum bölüm Bİlişim Teknolojileri Teknik servis Destek dalı. Hoca bana teknik servis destek dalı kapandığı için devamsızlıktan kaldığım derslere giremeyeceğimi böylece mezun olamayacağımız söyledi. 2 seçeneğim var. Ya bursada başka bir Meslek lisesinde Teknik servis destek dalı olan bir açık lise bulup dersleri orada vericem ya da Alan değiştirip kendi okulumda Web tasarım okuyacam. Bu ne saçmalıktır ? Ne yapıcamı cidden bilmiyorum ya. Mezun olmama sadece 6 tane zorunlu ders ve 6 tane yüzyüze eğitim dersi kalmıştı. Alanımı Teknikten, Web Tasarıma değiştirirsem 11. sınıftan okumak zorunda kalacakmışım. Buda 2 sene eder mezun olmak için. Bursada okul bulsamda derslere gidemem çünkü ben Bursaya 90 km. uzaklıkta bir ilçede yaşıyorum. Ne yapıcam hiç bilmiyorum. Anasını sattımın Teknik servis dalını bize sormadan bizim için seçmişlerdi. Şimdide sormadan kapatmışlar. E ben ne yapıcam ?

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• milli eğitime dilekçe yazın kolaylık sağlasınlar "Ankara'ya"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...