Sizce resimde nasıl gözüküyorum.

resimde ki insan çirkin bir insan mı sizce. aşşağılamadan her türlü eleştiriye açığım. biraz uykusuzum ama.
Güncellemeler:
bu arada 35 yaşındayım
sizce nasıl giyinmeliyim. iş hayatında zaten kalsik giyiniyorum. günlük hayatımda rahat edebileceğim şeyler tercih ediyorum. tip ortada sizin önerileniz nedir

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• Bence spor giyinin ama kollu tşörtleri tercih edin, kolsuz tşört her erkek için zor bir tercih, 20 yaşlarda bile yakışmadığı oluyor. Onun dışında sorunuzu anlamadım, bu resimdeki insan çirkin mi ? ne maksatla sorulmuş bir soru? ya görüşünüzden memnunsunuz (ki bunda kötü birşey yok) iltifat almak, belki dikkat çekmek istiyorsunuz, ya da biri sizin egonuzu zedelemiş, acaba haklı mı anlamak istiyorsunuz. Bence çirkin değilsiniz ama bu tür tavırlar bayanlara itici gelebilir, yanlış anlamayın, bence özgüven çekicilik yapar ama tehlikeli bir çizgidir, aşılınca ters teper :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• uykusuz olman seni uyduktan sonra harika yapmayacak pikaçu

ama insanı çirkin yapan ne biliyor musun

bencillikler, kötü niyet, adaletsizlik

bize kalbini açıp gösterebilir misin

bana mutluluğun resmini çizebilir misin

tamam gidiyorum ben

2|0
    1|0
    • kalbimi açıp gösterebilmem için senin görmeye niyetli olman lazım. yüreği kalp yapan senin hangi gözle baktığındır. çıkarıp içini açsam sen sadece bir et parçası görürsün. gerçekten seven insan içinde kos kocaman bir dünya görür. ne demiş aşık veysel güzelliğin beş para etmez bende ki aşk olmasa, eğlenecek yer bulamazdın bu kalpteki köşk olmasa

• burada bu tür soruları 18-24 aralığı sorunca evet artık yetsin gitsin diyoruz da o yaş aralığı kıdem atladığında? yani belli bir yaştan sonra bu soruyu sormak tuhaf ..yanıt vermeyim,zira uyku açıcı etki gösterebilir yazacaklarım.

0|0
    0|0
  • bu yaşlarda bunu yaptığınızda komik oluyor.Bu yaşlardaki bir insanın kendi çekiciliğini kazanmış olması gerekir.Çekicilik güzellik ya da yakışıklılıktan daha önemlidir.

0|0
    0|0
    • teşekkürler. çekici olmak gibi bir gayem yok sadece objektif bir değerlendirmeyle. kollarıma takıldım ya. spor biraz tuhaf mı yapmış. iyi bir fiziğim var gibi geliyordu. ama bakınca biraz fazla olmuş gibi. sizce nasıl görünüyor. yorgunluğu saymazsak. çekicilik giyimlede alakalı birşey. üstümde kolsuz tshirt var

• şu kolsuz tişörtlerden vazgeç kısa kollu tişörtlerde kasların daha hoş durur.Nedenini açıklıycam ama yanlış anlaşılcak:))

• çok teşekkürler. :))) yanlış anlaşılacak birşey yok. mesaj at. açık olmak her zaman iyidir.

• Hiç kimse çirkin lakabını haketmez abicim.

İyisin, Allah ömür versin :)

0|0
    0|0
  • yaşına göre gayet iyisin abim

0|0
    0|0
  • İyisin dayı.

0|0
    0|0
  • gözlerinizden yorgunluk akıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• biscolata erkeklerine benziyorsunuz gözleriniz ne renk abi ? :)

0|0
    0|0
  • Allah tip vermiş aga :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...