Kapat

Evi aldıktan sonra mı teklif edecek?

erkek arkdaşım bana her dakka evlilik konularını açıyor yok 2 yıl beklemeyelim iki yıl bejkleyelm flan deme bana diyo yemekleri yaopmayı öğren şmdiden diyo. evlenince çalışmamı istemiyo dediki geçen gün iş hayatında son demlerin iyi değerlendir dedi teklif nezama n gelir sizce abisinin karısı kısa kesin bişeyler olcak dedi bana ama banasu anbisey demyor ev bakıyor ev alicakmış bende çok meraklıymış gibi sormuyorum sizce evi aldıktan sonramı teklif edicek ? ay vallaha heycan bastıı. sizce nexaman edicek

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• yaşın kaç? nedir bu acele ?

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • 23 yasındayım 3 yıldr beraberız acele yok

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Napmış o ya, o kadar laf arasında gerilir insan..

Onu bilmem de o uç hedef noktayı koymuş, 1 sene içinde kesinlikle evlenme teklifi gelebilir...

cut.

0|0
    0|0
  • Sonuçta niyetini belli etmiş ha ev alınca ha ev alınmadan önce bazı erkekler her şeyini tamamlayıp ondan sonra isteme faslına geçiyor o yüzden evi aldıktan sonra istemeye geleceğini söyleyebilir

0|0
    0|0
  • ne zaman teklif edeceğini bilemem de 1 seneyi geçmez yerinde olsam kabul ederdim 25 yaşını geçenler evde kalıyor

0|0
    0|0
  • bence yemek yapmayı öğren adam doğru söylüyor. durumu iyise kim eşinin elaleme hizmet etmesini ister

0|0
    0|0
  • ev alsın gelir istemeye hoop düğün çocuk

olmuşsun bir evkadını günlere gidersin

0|0
    0|0
  • Evi alsın, evi düzsün sonra evlenme teklifi edicek :D

0|0
    0|0
  • allah mutlu mesut etsin

0|0
    0|0
  • seviyosan git konuş bence.

0|0
    0|1
  • Seviyorsan beklemeye gerek yok

0|0
    0|0
  • aksiyona bak nefessiz okudum

0|0
    0|0
  • Bu iş iyiye gitmiyor. Söylemedi deme.

0|0
    0|0
    • ne alakaaa

• Çalışmanı istememesi. Çalışmayan kadın kocasına muhtaçtır. Onun eline bakar. Ve parayı kim verirse onun borusu öter. Ayrıca, evlenmek konusunda bu kadar acele eden erkeklerin de bir sorunu vardır. Bence temkinli yaklaş.

• :hayırlısı olsn

0|0
    0|0
  • Ne güzel çalışma ışte. Evde cs oynarsın qwe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ajda nın bir parçası vardı, söle bağıra çağıra :" palaaavraaaaa paaalaavraaaaa.."

0|0
    0|0
  • ay çok heyecanlıymış.

1|0
    0|0
  • Kendini bir hücreye kapatsan daha makbul.

0|0
    0|0
  • asla hedeflerinden vazgeçme

0|0
    0|0
Yükleniyor...