Kızlar soru size ...neden kendiniz gibi olmuyorsunuz ...??

kızlar !.neden kendiniz gibi olmayıp, süslenip püslenip güzelleşmeye çalışırken kendinizi çirkin gösteriyorsunuz..makyajsız doğal haliniz çok mu kötü?erkekler sizce makyajsız kızlar daha güzel değilmi.?

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Makyaj aşırıya kaçılmadığı sürece bayanda gayet hoş duruyor.Bayanların bir çoğu da makyaj yaparak saçını başını yaptırıp süslenerek kendini iyi hissediyor.Yani bu sorduğun soru iphone kullanan bir nesile neden nokia 33 10 kullanmıyorsunuz demek gibi bir şey. Ki makyajsız hali de güzeldir bir bayanın sonuçta o kadar evli çift var.sevgilisini makyajlı tanıyıp evlenince duş sonrası makyajsız görünce boşamış mı :) demek istediğim makyaj süs püs kadınlar arasında kadını kadın yapan şeyler.Aşırısı olmadığı sürece.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• iyide kızların makyajı neden erkekler için yaptığını düşünüyorsun? bir kere bir bayan öncelikle kendisini iyi hissetmek için bakım yapar aynaya baktığı zaman soluk ve bakımsız bir yüz yerine canlı bakımlı bir yüz görmeyi tercih eder.çalıştığı işi müşteri odaklıysa da karşıdakine saygı amaçlı elbette ki bakımlı olmalı bir bayan. ( tabii bu erkekler için süslenmeyenlerin olduğu kadar olanıda var sadece genelleme yapmaman adına yazdım bunları.o tiplerin amaçlarını bende çözemedim)

0|1
    0|1
    • soru sadece erkekler için ya da başkalarına güzel görünmek için makyaj yapanları kapsıyor iş için tabiki bakımlı olmak gerek :D :)

• o erkekler güzel görünmeye çalışanlarında amacı heralde gezeyim yanımda yakışıklı biri olsun karnımı doyurup kahve içim falandır :))

• galiba herhalde sanırsam :)

• çok organiğim.

0|1
    0|0
  • adam haklı dagılınn

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bazen kadının makyajlı haliyle makyajsız hali arasında dünya kadar fark olabiliyor. Size benden kardeş / abi tavsiyesi siz siz olun kadını , yüzünü '' YIKAMADAN ALMAYIN '' . Biraz kamu spotu gibi oldu ama neyse :)

0|1
    0|0
  • valla abi bir makyajsız kız gördüm aşık oldum kim bilir majyajlı hali ne kadar güzeldir

0|2
    0|0
  • kızlar makyaj yapmadan sokaga cıksın baktıgın 10 kızdan 8 tanesını elersın

1|1
    0|0
Yükleniyor...