Gögüslerim birbirinden farklı

Sol gögsüm sağ gögsümden daha büyük. Normalde aslında vücut böyledir biri birinden büyük olur demeyin eskiden eşitti spor yapınca eşitleniyor ama kilo aldım ve sağ gögsüm artık diğerinden büyük olduğu ap açık belli oluyor bu durum sinirimi bozdu.. Sol gögsüm gelişmeyi tamamlamamış olabilir mi acaba ? Doktora gitmeyi planlıyorum..

0|0
520

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır sağlık açısından bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Bu kadın ve erkek içinde böyledir. Kalp üzerindeki göğüs diğer göğüse göre daha fazla gelişir. Kadındada erkektede genelde sol göğüs daha şişkindir. Sende araştırırsan buna yakın bilgiler bulabilirsin... Ama içim rahat etsin dersen bir doktor muayenesinden geçebilirsin...

0|0
    0|0
    • sorun bende mi ya :( benim neden sağ büyük

• Yav bunun ne sorunu olcak. Sol her zaman daha büyüktür. Sağ konusunu bilemicem fakat büyütülecek bir olay olduğunu düşünmüyorum. Ama her kadın göğüslerini rutin doktor kontrolünden geçirmeli. Sizlerde sağlık sorunuda olabiliyor bu bölgede...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu durum daha çok spor yapanlarda görülür. Ancak spordan kastın senin fitness'dır kesin. Ağırlık sporlarıyla uğraşanların kollarından biri veya göğüslerinden biri değişik olabiliyor. Valla doktora git. Başka birşeyde olabilir.

0|0
    0|0
    • Fitness plates ile uğraştım aynen :(( O zamanlar dengelendi ama bırakınca tekrar bozuldu

• Kullandığın kolun--sağ elini kullanıyorsan sağ, solaksan sol--tarafındaki meme her zaman daha küçüktür. Tenisçiler, okçular gibi spor yapanlarda çok çok belirgindir. Gayet normal.

0|0
    0|0
    • Ama normal bir küçüklük gibi gelmiyor sanki bana elle dokunulduğu zaman anlaşılıyor

• bende de sag gogsum sola göre daha buyuk fazla belli olmuyor ama sol gogsume masaj yapıp buyutmeye çalışıyorum ayrıca sag elimi kullanıyorum ama sag gogsum büyük

• Bilmiyorum ama bu durum harbiden sinirime dokundu nişanlım bile fark etti yani

• Az önce başka bir kıza daha yazdım doktora git göğüsler arasındaki düzensizlik değişiklik v.s gibi şeyler meme kanseri belirtisi olabiliyor zaman kaybetmeden kontrol ettir bir zararını görmezsin

0|0
    0|0
    • Allah korusun benimde korkum o olabilir yaş maş demeden çıkıyor hastalıklar..

• Amin ama türkiye de erken yaşlarda çıkmaya başlamış en kısa zamanda git doktora kontrol ettir erken teşhis en önemli konu bu durumda hiç olmazsa için rahat eder geçmiş olsun

• Teşekkür ederim

• korkma bir şey olamz ama sen yine de aklındaki soru işaretini gidermek için doktora git korkma kötü bişey degildir

0|0
    0|0
  • Spora devam etmelisin o halde. Hem daha sıkı bir vücudun olur.

0|1
    0|0
  • sana özel sütyen yaptıra bilirim dışardan belli olmaz

0|0
    0|0
  • ( . ) (.) ?

0|1
    0|0
    • Ya o kadar belli değil de sonuçta fark var

• İyi olur... Ben ilk kez duyuyorum...

0|0
    0|0
  • en iyi doktor yardımcı olur ihmal etme

0|0
    0|0
  • kaç beden gögüslerin sütyen ölçün. görmek lazım.

0|0
    0|0
  • Bi uzmana görün.

0|0
    0|0
  • ewt doktora git...

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar beklediğin hata git doktora ...

0|0
    0|0
  • Yaşin kaç ? Peki

0|0
    0|0
  • boyutlarını öğrenebilirmiyim

0|0
    0|0
    • 80 beden giyiyorum normalde ama diğeri daha küçük

• bişey olmaz ya öyle çok kafana takma

• Uc kısımlarda durum nasıl

0|0
    0|0
  • link Yarlana bilirsinde 4X4 İnsan yok ki

0|0
    0|0
  • hafif dil darbeleriyle masaj yaparsam düzeleceğine eminim:) eminim düzelir ve çok da hoşuna gidecektir

0|0
    0|0
  • Üfleyerek sisireyim dilerseniz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkeste aynıdır olay; fakat sonradan hasıl oldu diyorsun. Doktorun birşey yapabileceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Sağ ve dol taraf -el, ayak, göğüs vs- herkeste farklıdır. Orantısızlık bazı insanlarda biraz daha farklı oluyor sadece o kadar

0|0
    0|0
  • doktora git Allah korusn ödem olabilir

0|0
    0|0
    • Allah korusun ya :S Of korktum valla

• Büyüme aşamasındadır .

0|0
    0|0
  • ya yorumlara bakip korkma, icin rahat etmesi icin istersen git doktora ama normal herkezde öyle kimin gögsünü gördünde kedininki cok gibi geldi, bazilerinde az faha fazla bazilerinde belli belirsiz, bende bir kac kisi taniyorum farki daha cok oldugunun benimkide hafif öyle

0|0
    0|0
    • Sütyen giydiğim zaman büyük tarafa kayıyor resmen sanki biri 80 biri 77 beden diye bir şey olsaydı öyle olurdu

• Aynen sol taraf böyle sütyen giyince taşıyor sağ gayet memnun :(

• bence sen dikkat ettigin icinşu anbayagi batti gözüne fark edilmiyordur, icin rahat degilse doktora görün ama normaldir diye düsünüyorum bozma morelini :)

Yükleniyor...