Bir kız için ne kadar ileri gidersiniz?

Sadece tanıştınız bir kız için ne kadar ileri gidersiniz? Öok hoşlanıyorsunuz ama kızdan..1.teklifinizi kabul etmedi mesela...savaşırmıydınız?

0|0
131

En İyi Erkek Görüşü

• ahh be bu sorulardan sıkıldım ya valla içeme bir bunaltı geliyor artık .s

ama cevap vermek istiyorum içmde öyle bir ses var

öncelikle bu duruma bağlı savaşı açmak için savaşı yaratman gerek yani yaratırsan savaşı açabilrsin ama dediğim gibi beklentiler gelmeli gelmezse savas olmaz

velhasıl 7 yıl savaş verdm ben umutlarla bu yolu yürüdm 7.sonunda bir teklf ettm ve olmadı ben şmdi gerideki 7 yıla mı dert yanayım yoksa olmayan ama büyük umutlara mi dert yanaym ? herneyse savaşmak bana göre değil bundan sonra böyle savaşmıcam ama gerektiği yerde insanın atardamarı olmak daha iyi ve zevkli en azından artık umut beklemiyorsun hhhh ohh :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• 1 defa denerim çok hoşlanıyor isem teklifimde ısrar ederim .gerçekten hoşlandığımı içimden geldiği gibi söylerim .gönlünü kazanmaya çalışırım .kabul etmesse devam ederim çok hoşlandığımı ,hayatım boyunca sevmek ve aşık olmak istediğimi söylerim .her yönü ile hayatıma katmak istediğim bir bayan olduğunu söylerim . her zaman onun gibi bir sevgilim olmasını dilediğimi söylerim .tekrar red edilirsem 3. cü defa uğraşmam .allah gönlüne göre versin derim çeker giderim .

0|0
    0|0
  • Eğer bana ilk seferde hayır diyen bir kadın olacak ve daha sonra ben ısrar edicem ya da kendisi pişman olup geri dönecek.

Yok öyle bi'şey

Silerim !

Silerim kelimesinde olan "l" harfini "k" harfi olarak da okuyabilirsiniz.

Kimsenin istediğinde oynayabileceği bir oyuncak asla olmam,olamam,olmadım.

0|0
    0|0
    • Vaaay... Çok idaalı konuştun;)

• İddia değil.

İsteyen her kişiye her teklife açığım.

Deneyebilirsiniz.

=)

• O teklifi kabul etmedi

Hımm...

Kabul etmeyişinde gösterdiği tutuma bağlı

Kararsız oldugunu hissettiysem kendimi ispat etmeye devam ederim..

Fakat belli bir noktaya ulaştıktan sonra olmuyorsa ugraşmam daha fazla :) Kasmanın lüzumu yok :)

cut.

0|0
    0|0
  • Ben pek savaşacağımı sanmıyorum. Reddeden reddetmiştir. Şuanda ben de bir kızdan hoşlanıyorum. Ama uğraşmayacağım galiba. Çünkü bugün reddetti. Eğer hoşlanıyorsanız siz neden reddediyorsunuz? Allah Allaaaah :D

0|0
    0|0
  • belki inanmayacaksın ama Türkiyeden gittim şu an yurt dışında çalışyorum eğer Türkiyede kalsaydım alkolik olurdum ama bakıyorum şuanda alkolik sayılırım hiç içmesem en az günde 4 bira içiyorum en azından burda bira ucuz galiba burada kardayım

0|0
    0|0
  • eger tutulduysam ciddi anlamda ona yanıldıgını aradıgı mutlulugun bende oldugunu göstermek için yapamayacak pek nadir şeyler var oda cinsiyet degiştirmek :D

0|0
    0|0
  • Teklifimi Kabul etmediyse savaşacak bişi yok ortada demek onun egosu tatmin edecem diye ellikere teklif mi edecem bir kere ederim kabul eder etmez bir daha yok artık senelerimi boşa harcayaman

0|0
    0|0
  • Eğer karşımdaki değecek birisiyse savaşırım şu an o durumdayım zaten..

Kıza defter tutuyorum buluştuğumuz zaman verıcem .. Ve son kez konusucam kabul ederse benımdır etmezse yolu açık olsun

0|0
    0|0
  • tabikide savaşmam

kız beni sevmediyse ben onu hiç sevmem

sana bir soru; hiç sevmediğin sana göre çirkin biri gelse, senisevdiğini söylese, ve bunu günler aylar yıllar boyu yapsa aşık olur musun?

0|0
    0|0
  • bak 1. teklıfını kabul etmeyıp surunduruyorsun cocugu muhtemelen ama o cocuk dıyor kı bu kız benı kabul etmedı daha fazla darlamıyım.yanı bır daha gelmesını beklıyorsan buyuk enayılık yaptın yenge

0|0
    0|0
  • Benim edecegim teklifi redeetme gibi bir secenegi yok. Hoslandimsa benimdir

0|0
    0|0
  • Teklifi mi kabul etmeyen kızın suratına bile bakmam bida hangi savaş :D

0|0
    0|0
  • Ben direkt kesip atıyorum.Sonuçta hayır demiş.Bunu zorlamaya gerek yok.Gururumuda incitemem.Sonuçta bulunmayan hint kumaşı değil

0|0
    0|0
  • savaşırım tabi farklı yöntemler denerim dikkatini çekmeye çalışırım... kimse gibi olmam kendim gibi olurum...

0|0
    0|0
  • Daha teklifimi kabul etmiyen kız olmadıgı icin kesin birsey söylüyemem

0|0
    0|0
  • bir daha onu aramam. o dönerse normal konuşurum, eskisi gibi atlamam.

0|0
    0|0
  • Hiç başlamamış bir ilişki için 1 kez teklif ederim redderse s. olup gider.

0|0
    0|0
  • Savaşırım ama kendimi yıpratmamaya çalışırdım. Kızda egoist biriyse sallardım

0|0
    0|0
  • seviyorsam ısrarcı olurm savasırım vaz geçmem yani

0|0
    0|0
  • uğraşmam ben istemiyosa kendi bilir ne diyelim :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 1

• kabul etme falan değil de seversem ugrasıyorum .

0|0
    0|0
Yükleniyor...