Sizce amacı ne arkadaslar?

eski sevgilimi 7 senedir tanıyorum ve 3 sene önce ayrıldık aramıza mesafeler soğuklular girdi 1 sene kadar süren bir ilişkimiz oldu ve ayrıldık. Ben ondan sonra kimseyi almak istemedim hayatıma çünkü aşktan fazlasıyla soğdum. Yanlızlık iyidir düşüncesindeyim.Kendisinin benden sonra 2-3 tane sevgilisi olmuş bana ara ara ulaşmaya calıstı her seferinde tersledim bir kere bittiyse bitmiştr cunku. Numaramı deiştirim facebookdan falan sildim. Ortak arkadaslarımız aracılıyla birbirmizen haberi oldu bir sekilde. Kendisi hala bana cok değer verdiğini kimsenin benim gibi olmadıgı söylüor ama ben artık yıprandım inanmıyourm. sizce hayatında insanlar girmesine ragmen bir insan nye hala eski sevgilisine kendini hatırlatmaya calısır? En son tersledigimde tekrar deneyebilir miyiz dedi ben asla ,biten bir kere bittiyse bitmiştir dedim. Sice ilerde pişman olur muyum? Tam mutluyum yanlızım derken kafamı kurcalamaya basladışu anhicbirsekilde konusmuoruz cnku ben istemiyorum.Sice onunki oynamak mı takınıtı mı? Her seferinde yeni sevgilinle mutlu ol hayatında ztn biri var dedigimde hayır yok ben sana cok deger veriorum senin gbii kimseyi sevmedim o derece sevememde dior amacı ney sizce?

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• 7 Yıllık birlikteliğim var hala devam ediyor. Sevgilimi gerçekten çok seviyorum. Beni yeri geldiğinde çok mutlu ediyor yeri geldiğinde çok sinirlendiriyor. Ailevi sebeplerden dolayı kafamın çok bulanık olduğu birgün kavga etmeye başladık. Ve ben s*ktir git dedim. ilişkiyi bitirdim. Çok yalvardı mesajlar attı bitmesin dedi cevap vermedim. Ayrıldım ama ondan hep haberim oluyordu. Takip ediyordum. Onu seviyordum unutamayacağımı biliyordum. 7 ay geçti mesaj attım. Özür diledim. Geri çekmek istese de kendini oda başaramadı. Tekrar biraraya geldik. Ayrıyken hayatıma hiç kimseyi sokmadım çünkü yerini tutamayacağını biliyordum. Bildiğim için kalkışmadım bile. Şu an beraberiz ve yazın evlenme teklifi etmeyi düşünüyorum :)

2|0
    0|0
    • sanırım o da takip ediyor çünkü sürekli herşeyden haberi var kendi ağzyılada söylüyorda takip ettiğini ima ediordu ama araya baskaları girdigi için pekte güvenmiyorum artık o yüzdende uzak durmaya calısorum çok teşekür ederim cevap için :) inşallah cok mutlu olur hic ayrılmazsınız Allah tamamını erdirir :)

• Aslında haklısınız ben bu şekilde hiç düşünmemiştim. Kız milleti işte hemen ön yargı hemen bir çirkeflik :) rica ederim insallah cok mutlu olrsunuz

• Teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Anladıgım o ki aradıgı kişiyi bir türlü bulamamış... Bu yüzden ki tekrar sana dönmeye çalışıyor...

Fakat ince bir ayrıntıyı belirteyim sana... Şayet dönmesine izin verdiğinde sendede aradıgını bulamazsa seni bırakacaktır ;)

Bu her zaman risklidir... Edebiyat yapmayacağım, karar senin, sınırların nedir bilemem, onu en iyi sen tanıyorsun...

Bununla beraber ilgisiz sevgisiz kaldıysa sırf bunu görmek için kendini hatırlatır durur egosunu beslemek için...

Ama asıl niyeti nedir bilemem, büyük ihtimal kimsede senden fazlasını bulamadı, o yüzden ki sana dönmeye çalışıyor... FAKAT ÜSTÜNE BASARAK SÖYLÜYORUM, ARADIGINI SENDEDE BULAMAYACAK OLURSA ÇEKER GİDER.

0|0
    0|0
    • çok haklısınız teşekkür ederim. güvenmek zor.

• doğruda olabilir yalanda ya denediklerinden umduğunu bulamadı senin yerini tutmadı ya da sen ayrıldın diye intikam alıcaktır

0|0
    0|0
    • evet ben ayrılmıstım belkide sdce intikama ceviricek doğru söylüyorsunuz

• olabilir kimseyle bir ilişkisi olmamış olsa unutamamıştır derdim

• bayağı bir zaman beraber olmuşsunuz sevme ihtimali yüksek...

0|0
    0|0
    • belki kim bilir..

• Haklısınız galba , Allah herseyi herkesin gönlüne göre nasip etsin insallah

• seni cinsel anlamda arzuluyor <3

0|0
    0|0
  • Konuyla alakalı değil ama sormak istiyorum kusuruma bakma.1 sene kadar sevgili oldunuz.Cinsel konuda bir birlikteliğiniz oldumu.Öpüşme, el ele tutuşma da dahil?

0|0
    0|0
    • hayır ben bu tarz şeyleri sevmem o da buna saygı gösteriyordu sadece el ele tutuşmuşluğumuz oldu o kadar.

• Hayatında başarılar mutluluklar dilerim.Bu konulara dikkat et.Ben erkek olduğum halde diyorum erkek milletine dikkat et.Kafa çoğunda uçkura çalışır.Bende dahil

• çok teşekkür ederim :) evet Allah herkesi doğru yoldan şasırtmasın , malesef bu zamanda insanlar oldukca garip

Kızlar Ne Diyor 4

• Böyle insanın sevgisine inanılmaz uzak dur en iyisini yapıyorsun.

0|0
    0|0
    • evet mümkün oldukca umursamayıp kendi yoluma bakmaya calsıorum ha bazen çok özlüyorum ama bazende sevse ztn baskaları olmazdı arada diyorum

• her katil olay yerıne donermıs bıraktıgı ceset hala yasıomu dıe yasıosa yıne öldürüp gıder kanma bunlara en ııyısını sen yapıosun

0|0
    0|0
    • cok dogru söylüorsunuz bir daha asla olmaz ztn

• seni sevseydi başkalarını almazdı hayatına. seni kazanabilmek için ugrasırdı

0|0
    0|0
    • çok foğru söylüorsunuz bende bu sek,lde düsündüm hep ve kendimii uzak tuttum. ama ulasmaya calısması ara ara cok sinir bozucu ve düsündürücü

• düşünme boşta kalınca arıyor ilk fırsatta gene yapacağını yapar

• cok doğru söylüorsunuz teşekkür ederim :)

• ya hemen yargilamamak lazim belki gercekten senin degerini ve sevgini anladi bunu kimse bilemez ben ayrilip 7 sene sonra barisip evlenip coluk cocuk sahibi olanlari taniyorum Allah yazdiysa sen istedigin kadar bittiyse bitmistir diye yine olur hakkinizda hayirlisi olsun

0|0
    0|0
    • Haklısınız böyle bir bakış açısıda var tabi ve böyle olan olaylarda bunuda allahtan başkası bilemez. ama araya birileri girmesi biraz can sıkıcı bazen ne kadar sevip değer versekte mantık kabul etmiyor.

• amin canim insallah en güzelini sen kendin söyledin :) nasipten ötesi olmaz rica ederim iyi geceler

• tekrar teşekkür ederim canım sanada iyi geceler :)

Yükleniyor...