Bunu neden yapıyor, aşkından olabilir mi?

Bir kız sizin için ağlıyorsa diyelim o kızdan hoşlanmıyorsunuz ama yine de gidip yanına sarılıp konuşur musunuz ? yoksa umursamayıp gider misiniz? Mesela erkek arkadaşımla tartışınca gitmeye kalkıyo ben tutamayıp kendimi ağladığım da gitmiyor yanıma geliyor ''Tamam ağlama'' diyip sarılıyor bunu neden yapıyor olabilir aşkından ya da başka bişeyden olabilir mi?

0|0
021

En İyi Erkek Görüşü

• bir kız benim için ağlasa kopamam ondan .hoşlanmadığım bir kız ise aşık olabilirm .sevebilirim hiç ayrılmamak adına .hayatımda çok önemli yeri olur .bana değer veren içten ve gönülden beni seven bir kızı bırakmam .erkek arkadaşın seni ağlarken görünce içi rahat etmez .bırakamaz seni .sevgisinden bağlılığından arkasını dönüp gidemez .içi el vermez .kolay değil bir erkeğin arkasından ağlayanı seveni olması çok önemlidir .

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• neye göre,hangi duruma göre gittiğine bağlı yani bu ilşki bitti deyip giderse ve sen ağlarsan psikolojik olarak seni motive etmek içn yanında duruyordur waybe anlayışlı pezo :D herneyse durumu kontrol altına aldıktan sonra çekip gider he durum farklıysa ya tam olarak olay ne ya anlamadm

1|1
    0|0
    • Normal tartişma ya da benden şüphe duydugu için yapilan bir tartişma diyelim , tartişma sonucu akan gözyaşlarim o giderken ağladiğimi görüp yanima gelip sarilmasi.. anladin mi genç :D

• teşekkürler :)

• Şu an bir birlikteliğim var. Ama başka bir kız ağlarsa benim için. Giderim ona sarılırım. Ağlamamasını saçlarını okşaya okşaya söylerim. işaret parmağım ve baş parmağımla çenesini severek bu işin olmayacağını benim bir sevgilim olduğunu ona ihanet edemeceğimi ve sevgilimi çok sevdiğimi izah ederim. Çok güzel bir kız olduğunu ağlamasına dayanamadığımı ve ne zaman sohbet etmek isterse saat farketmeksizin yanında olabileceğimi söylerim. Hatta alnından da öpebilirim.

1|0
    0|0
  • güzel gözlere ağlamak hiç yakışmaz o yüzden... hele birde aşıksa o gözlerin sahibine... kızsada kırılsada o gözlerden yaş dökülmesine yüreği dayanamaz...

1|0
    0|0
  • kızdan hoşlanıyorsam yanına gidip sarılırım. ama hoşlanmıyorsam sırf insanlık namına giderim yanına ..

1|0
    0|0
  • -Şefkat

-Vicdan

-Sevgi

-Merhamet

-Bağlılık

Yüreğim ağlar gibi olur, dayanamam asla, başıma gelmedi değil bu, insanın içinden bir parça kopuyor...

DipUyarı: Kızlar lütfen intikam için ağlamayın, emin olun etkiliyor.

cut.

1|0
    0|0
  • Merhametten yapıyordur. Şahsen başıma gelmiştir böyle olay. Ve iplememişimdir. Ağlasın banane :p

1|0
    0|0
  • benim gitmeme kimse ağlamadı için cevap veremiyorum

1|0
    0|0
  • ağlayan kadın bir de sevgilisinden yeni ayrılmış kadın çok savunmasızdır ama ikisine de bir türlü denk gelemiyom anasını satim :///

1|0
    0|0
  • bütün kızlar ağlamıyormu zaten hepsi çok duygusal :=

1|0
    0|0
  • ağlıyorsa neden gidilmesin hatta omuzunu koyarsın göz yaşları kurumasın oradan diye dua edersin - youtube.com/watch?v=_hyAOYMUVDs

1|0
    0|0
  • Eğer bir kız benim için ağlıyorsa onun için varımı yoğumu verırırm,her seyı onun ugrunda elimin tersiyle iterim ama o kızlardan çok az kaldı çokk az..

0|0
    0|0
  • Ağlamana dayanamıyor demekki, bu da sevgi belirtisi bence.

1|0
    0|0
  • hoşlanıyım hoşlanmıyım aglıyosa giderdim yanına ..kız bana deger vermıs sevmiş kötü bişemi yapmıs .

1|0
    0|0
  • hatun ağlıyorsa sevgilisini kaybetmekten korktuğu için ağlıyordur..erkekte aşkından kalıyordur

1|0
    0|0
  • Çocuklarla işim olmaz.

0|0
    0|0
  • giderim sağda solda hava atmalık konu olur

0|0
    0|0
  • ağladı gitmedim banane :D

0|0
    0|0
  • bu sorudan başlayıp korku fılmı önerısını ıstediğin tüm sorularına benden en ıyı puan hakkettın bunu

0|0
    0|0
    • kimsin ki :)

• ip ucu bırakmıştım keşke bırakmasaydım :)

• olsun bişey olmaz :)

• sadece aşktan olmaz yani ağlayan yabancı birine bile sarılıp, sakinleştirmek yardımcı olmak isterim, sen yapmaz mısın?

sen aşık değilsin gibi hissettim belki bağlanmışsın ama bilemiyorum, öyle mi?

0|0
    0|0
    • aramizda uzaklaşma oluyo bilmiyorum

• bu bendim bak :D çok iyi hatırladım, sen hatırladın mı şimdi :D

• işte o'suuuuun :D

• Ben sadece ağlamaması için gitmeyip yanında kalırım.Hoşlanmadığım bir kişiye ağlıyor diye bağlanamam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...