Belki bir umudum vardır ?

ben firmanın şubesindeyim o merkezinde 2 hafta beraber çalıştık doğalım boyum kısa olsada kendi çabımda güzelim zeki biri oldugumu söyledi arada gülüştük şakalaştık ne desem gülüyo hemde bayagı telde konuşyrz işte ona küçük süprzlr yaptım ikimzde sıcak cikolataya bayılıyrz :)

sizce bir umdum var mı ?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• umutmu tamam halletmişsiniz bu işi siz :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • nerden anladınız

• bunu anlarsın sanırım zmanla

• ya biraz çekingen snrm bide ben 23 o 30 yaşında

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• ...var bir umudun tabi ki hayat devam ettiği sürecede vardır..ama telefon konuşmalarını sen tarafından değilde o taraftan olmasına özen göster..içinde yaşa çok belli etme...iyice yakın olana kadar gerçek sevgi oluşana kadar..

0|0
    0|0
  • Güzel ilerliyor aranızdaki arkadaşlık, umut var, fakat kendini çok kaptırmadan akışına göre hareket etmeye devam et sen :)

cut.

0|0
    0|0
  • Bu kadar şeyden umutlanmasan iyi olur. Bunlar çok yüzeysel ve herkese söylenecek şeyler. Eğer istiyorsan, bir iki adım atıp duruma bak.

0|0
    0|0
  • ortak noktanız sıcak çikilata mı yani hmmm kesin evlenirsiniz siz

0|0
    0|0
  • Düğün ne zaman ?

0|0
    0|0
  • ne umudu yahu olmuş o iş zaten

0|0
    0|0
    • nasıl yani dalga mı geçyrsnz ?

• gerçktn böle mi düşünüysnuz _?

• böyle düşünüyorum. süreç hızlansın istiyorsan sende duygularından biraz bahsedebilirsin. senle vakit geçirmekten hoşlanıyorum vb bişeyler söyleyebilirsin. ha bide genel erkek görüşü şudur "türk kızı aya çıksa ilk adımı aydan bekler" bunu kırıp sen adımda atabilirsin

Kızlar Ne Diyor 3

• onun sevgilisi olmadığı sürece var tabii :))

0|0
    0|0
  • umut hep vardır .

0|0
    0|0
  • umut her zaman vardır ama sıcak çikolata fikri içimi ısıttı çok hoş bir jest olmuş

:))

çok da üstüne düşmeden yavaş yavaş ilerle

çok sıcak bir başlangıç yapmışsınız bence ;)

0|0
    0|0
    • ya ikimzde sevyrz jestti ben yaptım hemde ansızın bir iki defa sence güzel mi düşmyrm faceden ekldm kbl etti wbir konuşmaya başlayınca devamı geliyo da brz çekingen galiba bide o 30 ben 23 yaşındayım

• sen aşık olmuşsun :)

• yok ya ne aşkı olmaz ole sey yooo yooo

Yükleniyor...