İstediğiniz erkek böyle mi olmalı yoksa aşırı mı bunlar?

fazla iri olmamak koşuluyla vücut hatları belli

karizma bir ses

seksi bir yürüyüş

her ortama uyum saglayan

yanındaki kişilere huzur ve güven veren

çevresine karşı kibar

girişken elinden her iş gelen

çocuk sevgisi olan

gözleri renkli olmasada bakışıyla sizi bitiren

sert mizaçlı ama güldügünde bebek gibi olan

daha ne sayım bilemedim kendimde gördügüm bunlar :D

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• sana bir tavsiye.kendimden biliyorum ki kızlar ilk önce şöyle kaslı,renkli gözlü,yakışıklı mı yakışıklı tip istiyorum der ama sonra bir bakarsın zıttına tutulur adeta.çok özenme kardeşim bırak akışına ve şunuda unutma kaçan kovalanıyo cidden öyle.ben bir çocuktan hoşlanırım o bana yaklaştığında sıkılırım çünkü zoru seviyorum kadınlar zoru sever.çok uğraşırsan hiçbişey yapamazsın.elbette anlattığın özellikleri her kız ister ve o erkekle bişeyler yaşamak ister ama şuda önemli ki KASMA INCIK CINCIK ETME

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır istediğim erkek böyle olmamalı iğrençsin.

0|0
    0|0
    • nasıl bir şey arıyonuz ki siz

• en azından düşünebilen yaratıcı bir beyinleri var senin her şeyin var ama kafanın içindeki düşünebilen organ yok.

• yaratıcı insan olup olmamam sizi ilgilendirmez allaha şükür tüm organlarım sağlam yerinde ve bahsettiginiz organıda gerektigi gibi kullanabiliyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• Ahhh, bir ara ben de milletin gazıyla kendimi çok yakışıklı zannediyordum...

Olur öyle dostum. Sen benim yaşadığım çöküşü yaşama.

0|0
    0|0
  • reklammı yapıyon ibine :D

0|1
    0|0
    • yok be bro ne reklamı reklam işine girecek olsaydık ne işimiz olurdu burada birşey denedim tepkisini alıyordum bir yazının altına 2 kelimeyle nasıl gelecek cevaplar yönlendirile bilir diye :D

Yükleniyor...