BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Sevmiyor ama benden hep haberdar...

Merhaba arkadaşlar ... aşık olduğum çocukla (yurt dışında yaşıyor )çok uzun bir süre sonra karşılaştık sadece gözgöze bakakaldık birbirimize öyle... sonra bu kafasını çevirdi bende uzaklaştım mekandan olabildiğince çabuk... Şu an da beni takip ediyor facebooktan vs ...ama arkadaşım felan değil sözüm ona sevmiyorda beni...hatta duvardan duvara atıştıkta neyse saçmalıktı yani... benden haberdar olmasını istemiyorum acaba engellesem mi diye düşündüm ama konuşmaya çalıştığı için böyle davranıyor olabilir mi bana bir akıl verin ya :(

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Beni pek sarmadı hali...İlgilenme bir müddet bakalım nolcak !...

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Konuşmaya çalışıyor gibi...

Şayet konuşmak istemiyorsan engelle derim...

Önceden oldugu gibi muhabbet etmek istiyor olabilir seninle..

0|0
    0|0
    • mesela duvardan duvara ergen gibi atıştık baya ama tatlıya bağlandı konuştuk biraz sonra cevap yazmadı en son yazdığım şeye vs vs ... yüzyüze bir konuşabilsek en iyisi de ...

• Yüz yüze gelme ihtimaliniz varsa eğer yüz yüze konuşmak daha sağlıklı olur

• sevmıyor degıl sadece onemsıyor boylece snı kaybetmek ıstemıyor gıbı degısıkte yorumlar cıkabulır bundan ...

0|0
    0|0
  • hem aşıksın hemde engelleyeceksin vallaha pes...

0|0
    0|0
    • kafam çok karışık :) o karşılaşma anı hele fena dağıldım ya... yüzümüzde hiç bir ifade yok öyle gözgöze kaldık... kötü denemez ama çok yoğun bir şeydi

• kendin ne istediğini bilmiyorsun arkadaşım..

• engelle yok say

0|0
    0|0
  • engelle gitsin ya

0|0
    0|0
  • sevmiyorsa kendine acı çektirme.. :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!