Sabaha Kadar Ağlayan Kız ??

Güzel Bir İlişki Her Hangi Sebepten Dolayı Bitti O Gece Sabaha Kadar Ağlayan Kız var mı? Erkeklerde Vardır Ama Çok Çok Az --Kızları Merak Ettim..?

0|0
92

En İyi Kız Görüşü

• Ağlamaz mıyım.. Birde romantik bir şarkı.. Off !

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır ağlamam sabaha kadar mis gibi uyurum uykum her şeyden daha değerlidir belki sabah uyanınca ağlayabilirim sonra dışarı çıkar gezer tozarım.

0|0
    0|0
  • Brak sevgiliden ayrilinca aglamayi kaybettigm 5 tl icin ble sbaha kadar agladigmi bliym o derece duygusalim

1|0
    0|0
    • para kaybettiğin içinmi ağladın yoksa para dışarda soğukta üşür diyemi? anlamadım nasıl bir duygusallık:p

• Bak simdi arkadasm o ymiyodu icmiyodu kmseye laf etmiyodu koyun koyuna yatiyoduk biz onla smdi ben onsuz ne yaparm ...

• uyumadan önce ağlarım biraz sonra vurur kafayı uyur sabah devam ederim

0|0
    0|0
  • biz kırılgan varlıklarız,değer verin,değer görün,ağlarız tabi odun olmayın

0|0
    0|0
  • Varsa bile ben değilim.

Ayrıca ne o öyle bir büyük bir küçük yazmışın.

0|0
    0|0
  • mesela dün gece..

0|0
    0|0
  • sabaha kadar değil ama uzunca bir süre ağlıyorum bunun yanında kalp sıkışması da yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Evet var, o da beniim. Ağladıkça oyle güçlendim öyle güvenim geldi öyle kuvvetli oldum ki nedeni nedir bilmem sokağa çıktığımda güçlü hisseidyorum kendimi çok güçlü eskiden böyle değildim korkmuyorum hiç birşeyden korkamıyorum artık o kadar alışmışım ki acıya böyle hissediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben her gün ağlıyorum

0|0
    0|0
  • sabaha kadar inileterek cok kız aglattım bebegim

0|0
    1|0
Yükleniyor...