Motor ehliyeti aşmayı düşünüyorum ama aldıktan sonra nereden başlamalı?

Kullanan hali hazırda gerçekten bilgisi olan arkadaşlar yanıltıcı cevaplar verirlerse benim için çok daha verimli olur. Motosiklet sahibi olmak, kullanmak 6-7 yaşlarımdan beri hayalini kurduğum çok istediğim bir şey, sonunda bir cesaret ehliyet için kursa yazılmaya karar verdim. Harley leri çok seviyorum ama ilk başlarda karşılayamayacağım kesin, ilk defa kullanan biri için hızı, fren sistemi, dengesi sıkıntısız olan bir motor tavsiye edebilir misiniz? CC çok düşük olmasa da olur, 450-600 olabilir. Şehir trafiğinde de arazide de sürümü rahat olmalı

link

link

link

honda transalp arazi için çok daha uygun sanırım

nasıl sizce?
Güncellemeler:
Linkte yolladığım motorlar kardeşimle bakıp karar verdiğimiz, olabilir diye düşündüğümüz motorlar. İlk apachi ile başladı 6 ay sonra dakar kullanmaya başladı

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• şu link deki adamın videolarını izle. epeyce fikir verecektir sana. başlangıç motoru ile ilgili videosu da şu https://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0 de. kolay gelsin basarılar. şimdiden tavsiye motorun ucuz kaskın pahalı olsun videoyu izleyince anlarsın. :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Evet, ekipman çok önemli

• ;) haydi bakalım. iyi geceler..

• Teşekkür ederim. Sana da

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• 600 lük motor ile başlaman çok sakıncalı ... 125 lik bul 2. el bir yerden takıl biraz.. sonra geçersin 600 -1000 liklere

0|0
    0|0
    • 1000 lik çok uç geliyor bana. 2. el almayı düşünüyorum zaten de işte ben 150 düşünürken kardeşim 450-600 lere çıkınca kafa karşıtı

• 600 cc nın ne demek olduğunu bılıyor musun ya :) bence senın yerınde olsam ılk soceter arzı bır motorla başlarım

0|0
    0|0
  • 450-600 cc lik motoru altında tutabileceğini mi sanıyorsun? 125liklerle başla. Honca CBR125 iyidir. Ya da Honda CBF 150

0|0
    0|0
    • dersleri yeterli şekilde aldıktan sonra yapabilirim tabii ki, 150cc lik motoru en fazla 6 ay kullanıp üst modele geçeceğim sonuçta

• bana da çok acemı geldı bende ondan sordum 600 cc nın ne olduğunu bılıyor musun dıye

• Alıcam demedim, deseydim sorma gereği duymazdım :))))

• araziye gitme asfalt olsun

0|0
    0|0
    • araziye de gitmeli, illa her yerde asfalt yol yok, araziye gidemeyeceksem motorun olayı ya da mantığı yok

• ktm 640 lc4 al ozaman

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende çok istiyorum fakat İstanbul da adamı öldürürler yeminnen :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...