Günde iki kere mesajlaşmak normal mi?

Sevgilimle farklı şehirlerdeyiz, kendisi ilgisizliğin dibine vuruyor. Sabah günaydın mesajı yazıyor, işe gidiyor, işteyken güya yoğun olduğundan dolayı konuşamıyoruz. Eve geliyor yorgun oluyor. Bir de iyi geceler mesajı ile günü kapatıyoruz.

Bundan önce iki sevgilim daha olmuştu, mesaj paketleri dakikalar yetmezdi. Bununla yerinde sayıyor. Bana hiç ilgi göstermiyor. Konuştuğumuz zamanlarda sürekli onun mevzuları hakkında konuşuyoruz, ben napıyorum umurunda değil.

Bunu söylediğimde de aşkım yapma böyle üzme beni falan diyor. Onun yüzünden ben de sürekli şikayet ediyor konumuna düşüyorum.

Mesela iki saat önce mesaj yazdım hala cevap verecek. Bekle dur.

Bu adam beni sevmiyor mu? Ne yapmam gerekir bu durumda?

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

• Erkek arkadaşın bencil ve sadece kendi konforunu düşünen biri!

Hak ettiğin ilgi ve alakayı sana sunmakta da cimri

Ya onun kurallarına göre oynayacak ve sesini çıkarmayacaksın

yada kendine yeni bir yol çizip onu o yolun kaldırımından bile onu geçirmeyeceksin

sen mesaj beklerken hayat akıp gidiyor

sevgi ilgli beklerken bir yerlerde aşklar yaşanıyor

bu adamla olmaz

2|0
    0|0
    • Ne konuştun ya :(

• üzgünüm ama gerçekler bunlar

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• belki görmedi belki uyudu kaldı ya da başka bir sorun var yoksa cevap vermesi 2 saniye sürmez. neden vermesin

0|0
    0|0
    • Hayır her zamanki hali, o 2 saniyeyi bile ayırmıyor bana

• Ya hayatımda yok gibi, bir sevgilim yok desem yeridir şu an

• ya sende kendi yaşadın şehirden sevgili bul evlenecekmisin o kişiyle

• sevmiyor demekki mesajlaşmayı bende sevmem fazla

0|0
    0|0
  • Ayrıl.

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • Zeynep senmisin? Valla kıllandım ha

0|0
    0|0
  • dumanla mesajlaş

0|0
    0|0
  • siz kızları anlamak harbiden imkansızzzz... neden mi benm sevgilim de çok ilgilenion diye ayrıldı...

0|0
    0|0
    • Siz de dozunu ayarlayamıyorsunuz demek

• sanırım galiba ama mesaj atmadımmı da sen npıonda mesaj atmıon derdi bilemiorum yaa ://

• O senin hatununun dengesizliği

Kızlar Ne Diyor 6

• Deger vermiyor sana belli gercekten seni sevdigine eminmisin

1|0
    0|0
    • Değilim ben de onu sorguluyorum. Yoğunum hayatım sen de biliyosun bıdı bıdı. Başka lafı yok

• Yani şu anda da hayatımda var sayılmaz

• Ayril gitsin kafanda buyutmeye degmez

• Bende çıldırırım o duruma. O yüzden aynısını sende ona yap, o yazmayana kadar yazma.. Hatta bugün açma da teli uyumuşum dersin..

0|0
    0|0
    • Zaten ondan önce ben yazmıyorum ama tınlamıyor ki. Bir gün günaydın aşkım hayatım cicim bicim falan yazmış, ben de anlasın diye odun gibi günaydın dedim umrunda bile olmadı. Ben anlamadım bu adamı

• İstemiyor desem ayrılalım dediğimde özürler diliyor kıpırdıyor beni kaybetmemek için sürünüyor resmen. :(

• O halde söyle, bak ilgisiz kalıyorsun ben mesaj yazmanı istiyorum yoksa soğuyorum senden bil yani, de..

• ayrılmayı sevdiğini söylemeyi hep mesajla başlatıp mesajla bitiriyorsunuz. İlişkiler bu kadar basitleşti. Gidin yüz yüze konuşun ne o öyle Basitlikkkk

0|0
    1|0
  • aşırı ilgisiz fazla uzatma istersen ilerde daha çok üzülebilirsin

0|0
    0|0
  • çokk az hakkatten :((

0|0
    0|0
  • inan bende şuan seninle aynı durumdayım sanki sen değilde ben konuşmuş gibi hissettim bir an :((

0|0
    0|0
    • Ya zaten yok gibi bir şeyler, tekmeyi vursak mı popolarına?

• Bizim de bir yıllık bir geçmişimiz vardı güya. Ben hergün şikayet ediyorum dayanamıyorum ama, neden böyle yapıyorsun şeklinde saçma cevaplar verip geçiştiriyor beni. Yorgunmuş pabucumun yorgunu

• yok ben daha hiç bişey demedim bekliyorum bakalım böyle devam ederse olmaz zaten insan sevdiğine biraz zaman ayırmalı yani

Yükleniyor...