Sizce ayrılıp bana gönderme mi yapıyor ki?

arkadaşlar sevgilimle ayrılmıştık ve benden ayrıldığında da sevgili yapmıştı.. faceden falan engellemişti beni. ama twitten laflar yolluyodu işte ben aşık oldum seviorum falan gibisine sabahda twitine sevgini gsterirsen onu kaybedersin yazmış.. imalı tarzda sizce ayrılıp bana gndermemi yapıyor ki? bunu düşünmeye başladım en son olarakda sizlere sormak istedim..doğrumu düşünüorum yanlışmı

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• olablrde olmaya bilirde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir an için imalı olduğunu varsayalım... Onu tekrar geri kabul edecek misin?

Senden ayrılıp, başkasına gidiyor, olmayınca sana geri. Bu sence doğru bir davranış mı?

Ben olsam, ayrılır ayrılmaz, internetten tamamen engeller ve bırakırdım. Kendisi ne isterse yapsın.

0|0
    0|0
    • bak dürüst olayım yaptığı evet çok yanlış bişey ama onu seviorum da hala.. ve bana ayrılık nedenini sadece benmle çok ilgilenion bu ilgn sıktı bunalttı demişti.. ben sevgili yaptığını sonradan ğrendm.. ve ğrendiğimde de mesaj atmıştım hani öğrendğime dair.. ve açıkçası gelirsede ona burun sürttürmekte isteyrum sevgisnden emn olmak için ://

• İnsanlar arasında sevgi biter ve gider. Kalan ve ilişkiyi götüren şey saygıdır. Sizde, her ikiniz için konuşuyorum, bu kalmamış. Bence onu bırakıp hayatına bak.

Yükleniyor...