KÖTÜ RÜYALAR............... NE OLUR YARDIM EDİN..

iğrenç rüyalar görüyorum 1 haftaya yakındır her gece dahada şiddetlenen baş ağrılarım oluyor sabahları kalktığımda kendimi korkmuş iğrenç ağlamaklı hissediyorum çok kasvetli korkunç rüylar bazen sadece karanlık korku . ne olur yardım edin uyumak istemiyorum uykum şiddetlendiğinde 2 dakikalığına bile kapasam gözlerimi o iğrenç rüyaları görüyorum ... ne olur yardım edin bir yorumcu ya da bunların geçirebilcek ne varsa internette araştırdım hocalara sordum hala cevap alamadım . korkuyorum bana bir yol gösterinn uyuyammıyorum artık göz altlarım morardı
Güncellemeler:
birde rüyada olduğumu anlıyorum ..

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Bana o kabusları gördüğün gecelerin günlerini anlatır mısın? Yani o kabuslarını gördüğün gecenin öncesinde, tüm gün boyunca genel olarak neler yaptın? Aklından neler geçiyordu? Bu günlerin içerisinde ortak neler var önce onları görelim.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • ASLINDA GÜNLERİM GÜZEL GEÇİYOR AMA GECELERİ herşey değişiyor başarılı bir dönemden geçiyorum başarılı ve yorucu yalnız belkide bilmiyorum iyi günler geceleri başka bir hal uykuda rüyada olduğumu anlıyorum uyanıyorum ama uyanımıyorum hatta

• Öyleyse bu noktada 3 seçeneğiniz var. 1: Din konusunda fayda görmek isterseniz, yatmadan önce ayetel kursi suresini okuyun. Ayrıca kötü rüyalar için okunan başka dua varsa onu da okuyabilirsiniz. 2: Gördüğünüz rüyaların, bilinçaltınızın bir temizlenmesi olarak düşünün ve stresten uzak olup bir süre fiziksel ve ruhsal dinlenme adına tatil yapmaya çalışın. 3: Bir psikoloğa gidip bir süre onunla ilaçsız tedavi deneyin.

• dini boyutu mantıklı

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• mesaj olarak dönüş yaparsanız bazı söyleyeceğim şeyler olacak. ama böyle konularda ulu orta konuşma taraftarı değilim özür dilerim. Zira hurafeye hizmet etmek istemem.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama o rüyalardan sonra ben hiç birşey yapamıyorum karanlık diye sadece sessizce günün doğmasını bekliyorum ya da uykuya dalıyorum korkudan

• Allah'a yönel ve dua et Allah'ım sen beni gerekli gereksiz korkularımdan arındır bana zarar verebilecek şeylerden koru, bildiğin kaç sure varsa oku(biryerde duymuştum yatmadan önce bir sure okuyup yatarsan Allah gece seni koruması için bir melek gönderirmiş) korktukça euzu besmele çek ve herzaman Allahın seni koruduğunu düşün Daha rahat uyursun, bir süre sonra istemsiz korunduğunu düşünüyorsun bir kere rüyanın ortasında suratsız insana benzeyen şeyler çıktı 4-5 tane o anda yarı uyanmaya hazır bir modda oldum direk korunduğum düşüncesi geldi aklıma ve suretler gitti :D

0|0
    0|0
    • o uyanma anları dahada kötü yorgun argın şekilde uyanıyorum ama düşünmek bile korkutuyor

• Sizin evin orda yatır var mıbir bak gerçi olsada ölen ölmüştür öldüğü gün bitmiştir ondanda Allaha sığınırız :D şaka bir yana ister dini boyut olsun ister din sayesinde oluşan psikolojik boyut Allah'a dua etmek en iyi korku giderme yoludur =)

• yatır felan yok

• Özelden mesaj atarsanız yardımcı olmaya çalışıcam.nedeni : Durum panonormal.

0|0
    0|0
  • sana 3 harfliler dadanmıs

0|0
    0|0
    • lütfen dalga geçmeyin

• Arkadaş rüya yönetimi demiş evet kendini şartlandırmakta işe yarayabilir mesela bu gün rüya görmeyecem diyerek kendini şartlandırmayı deniyebilirsin

• aynen dostum ve ya gördüğün rüyayı yönete bilirsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...