Bu adami nasıl yontucam ben ya ? Yoksa o normalde ben mi abartiyorum ?

Ona seni seviyorum diyorum . " Aferin böyle devam et " diyor. Yahu adam bir kerede sen bu kelimeyi bana zikret diyorum . "Ne gerek var sanki bilmiyomusun seni sevdiğimi ne öyle vıcık vıcık " diyor . Kuaföre gidicem diyorum. Napican kuaforde diyor . Napabilirim ? saçımı boyaticam fön yapicam diyorum "ne ayak kimin için süsleniyorsun lan sen ? diyor.Yahu adam diyorum senin için süsleniyorum diyorum.Ne gerek var diyo .
  • Ağır odun
    A seç
  • Sen abartiyorsun
    B seç
  • Diğer
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1237

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle abartmıyorsun ona odun türüne çok benzeyenlerden bir tane de benim başımda var :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Ya onu çok ama çok seviyorum . Ama kalbimi kırıyor insan bir şey kerede seni seviyorum demezmi ya :( 1 kere söyle diyorum . Tarzim değil kızım ne öyle liseli aşıklar gibi diyo

• ben bazen emin olamıyorum ama o da benim kuruntum deyip geçiştiriyorum az biraz hissettirse iyi olurdu ya :)

• hiç te bile gerçekten adam gibi adam bence

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• ..bence sevmesini bilmiyor..ama herşeyi bırak özüne bak göstermelik şeylere takılma...bir adam sevmediği kadının yanında kalmaz..azıcık adamsa kalmaz yani...yani şöle düşün o seni böle sevsin bırak sende onu sen gibi sev...30 dan sonra değişir sevmeyi nasıl seviceğini, öğrenir...boşver tadını çıkar sevse ilgilense..böle güzel olmaz senin için emin ol:))

0|0
    0|0
  • biz öyle değiliz de ne oluyo yalnız takılmaya devam böyle olmak gerek demekki

1|0
    0|0
    • Haklısınız. Ama bırakamiyorumda . Adama seni seviyorum diyorum farklı farklı cevaplar veriyo . Hic bir zaman bende seni seviyorum demedi . Hatta geçen birdaha dedim seni seviyorum diye o gün ki diyalogumuz aynen şu şekilde

- aşkım ben seni çok seviyorum ya

+ Tamam :)

Konuşma bu . Durum bu

• garip olan da bu işte hem şikayet ediyosunuz yine de bırakamıyosunuz odun olmayanları bir kalemde siliyosunuz. yanlış olan ne

• Haklısın.Zorla odun olmayan bir adamı oduna çevirdim...Şimdi pişmanım ama ne fayda? Odunlar seviliyor demek dedi,o gün bugündür adam kalas :D Erkekler haklı vallahi,adam romantik olsa; sen kadın mısın? deriz.

• Bknz. link ama erkek arkadaşınız için kullanılamaz :D Haklısın bacım sende sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
  • Bu kadar odunluk yapması hayra alamet değil,belli ki sana yeterince değer vermiyor işte.Bunu kabul edersen hayat senin için daha kolay olacak :)

0|0
    0|0
  • Ne A

Ne B

Ne de C

D ulan D (sen de ona birseyler De )

Anlayana sivrisinek saz : ))

0|0
    0|0
  • alınma ama güzel olduğun kadar salaksın da, nerden bulursunuz böylelerini bilmiyorum hiç, önce sana sonra kendime kızdım gidiyorum

0|0
    0|0
  • İçten içe hoşuna gitmiyosa ben de bişey bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • aferin o adama. benim yerime ona şunu söylermisin. ADAMIN HAMMADDESİSİN

0|0
    0|0
  • Yonttukça daha çok dallanıp budaklanır

Aynı ben gibi.

Suyunu kes.

0|0
    0|0
  • hahaha ne güzel işte sert maço erkek öyle olur aynı benmış :D

0|0
    0|0
  • pardon senin sevgilin kütük mü odun mu kömür mü mal mı ?

0|0
    0|0
  • oha senin gibi bir kıza bile bunu yapabiliyosa bilidiğin yontulmamış odun

0|0
    0|0
  • Hakikatten bu konuyu açmanın ne lüzumu var arkadaş mı arıyorsun lan sen:)

0|0
    0|0
  • ahahaha iyiymiş hangi ormanda buldun :D

1|2
    0|0
  • Daş fırın

1|1
    0|0
  • Bkz. Allah kurtarsın.

0|0
    0|0
  • Ağır odun :D

0|1
    0|0
  • Valla ben yine iyiymişim ha

0|0
    0|0
    • :)

• Yoksa sende mi bunun gibisin :)

• Yok en azından senin için süsleniyorum derse ne gereği var demem. Tamam süslen tabii derim o konuda destek veririm. Ama tabii bu ortalama olarak odun olduğum gerçeğini değiştirmez. :)

• her kürdan bir zamanlar keresteydi. yontulabilir.

0|0
    0|0
  • Ağır hasta

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 11

• Yontulmaz anam bunun gibiler, anca tekmeyi basıcanki bu ve bunun gbiilere bak bakiyim ne oluyo sonra insanın sevdiğini söylemesinin neyi vcık vıcık ya ? birde lan lı falan mı konuşuyor saygıda kalmamış, kendine böyle şeyler söyletmemelisin. Erkeğim diye geçinen mahlukat bunlar, aferin böyle devam et diyormuş böbürlenmeye bak şundaki ya , kendine laf ettirme !

0|0
    0|0
  • =) değişmez ama bir süre sonra sen bu duruma alışırsın

0|0
    0|0
  • odun demeyelimde öküz diyelım daha anlamlı daha bı yakıstı sankı

0|0
    0|0
  • oy döneminde seninkini dağıtırlar falan yanlışlıkla bizim eve düşmesin yakarım.

0|0
    0|0
  • erkeklerin geneli böyle :)

0|0
    0|0
  • Bende biraz oyleyim gerek yok romantiklige bence

0|1
    0|1
  • Allah sana vermiş bize vermesin öylesini:(

0|0
    0|0
  • benimkide ayni bence alis bu duruma :D

0|0
    0|0
  • Oduuun :)))

0|0
    0|0
  • inanmıyorum yaaaa.

0|0
    0|0
  • valla benikide oyle ama velakin 6 sene oldu normaldir diorum :)

0|1
    0|1
Yükleniyor...