Beşiktaşa 4 maç ceza veren Galatasaray'a 5 maç vermişti ?

Biz su şişeleri attık 5 maç ceza aldık maç sonuna kadar oynandı . Bjk oyuna müdahil oldu ve maçın tatil olmasına sebep oldu 4 maç ? TS-Sivas maçında 1 TS seyircisi sahaya indi 5 maç ceza aldı TS ... Engin Baytar hakemi iteledi 10 maç ceza aldı , F. Terim haksız yere 9 maç ceza aldı , hakeme küfreden ve soyunma odasında oyuncularımıza küfreden Biliç 4 maç ...

Sizce kararlar adil mi ?
  • Adalet Türkiyede sadece bir kadın ismi
    A seç
  • Kararlar doğru bence .
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
519

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• adil bence akp yandaşı çakma çarşı bjkyi ve çarşıyı batırmak için bu girişimlerde bulunuyor koyu bir GS li olarak söylüyorum Çarşıyı yedirmeyiz

0|1
    0|1
    • ağzı olan konuşuyor dedikleri bu olsa gerek.

• cezanın adil olup olmadığını bilemem ben o kadar ilgilenmiyorum ama bu işte iktidarın parmağı var belli her yere uzanıyor elleri şimdi konuşturmayın yaptıkları ortada

• Türkiyede nerde adalet varki orada olsun.

0|1
    0|0
  • Çok daha fazlasını hak ettiler ama olan oldu

0|1
    0|0
  • keşke her şey de adalet aransa ve adalet olsaydı..

0|0
    0|0
  • Diyecek laf yok olan Cimbomumuza oluyor .

0|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Adaletsizliğin kralını sen yapıyorsun şu yaptığın yorumlarında. Artık

Şu sulu derbiyle bu olayı kıyaslıyorsun yuhh diyorum artık sana. Sulu derbide siz bir polisin gözünü kör ettiniz, ortalığı yakıp yıktınız, kırılmadık koltuk bırakmadınız, sahaya atılmadık yabancı madde bırakmadınız oyun kaç kere durdu, hakem soyunma odasına gitti maı tatil etmesi gerekiyrdu ki edemedi. Beşiktaşın olayında ise sadece sahaya girme var şiddet eylemi yok, koltuk kırma yok, polisle çatışma yok. Hem devlet bile sahaya girenlerin provakatör gruplar olduğunu söyledi.Bunu devletin polisin istihbaratı söylüyor ben değil.

Engin Baytarın ve Fatih Terimin aldığı cezayla Bilici kıyaslıyorsun bir kere daha ohaaa diyorum sana. Engin baytar hakemi yakasından tuttu az daha dövüyordu hakemi çok büyük bir şiddet eylemi dünyanın neresinden olursa olsun 10 maçtan az ceza almazdı bu hareketi. Fatih terim kenara gönderilirken hakemin üzerine yürüdü yanındaki görevlileri itti resmen orda terör estirdi ve maçtan sorna federasyonu başta olmak üzere herkezi tehdit etti. birde sen terime haksız yere ceza verildi diyorsun yuhh diyorum artık bu kadar taraflı olamayın yaa. Bilic ne yaptıda 3 maç ceza aldı ben hiç bir şey anlamadın.

Melo direk kırmızı gördüğü için 2 maç artı seyirciyi tehrik ettdiği için toplam en az 3 maç almalıydı, Mottanın boğazını sıkan selçuğa ceza nerde?

Cezalar evet çok adaletsiz. Çok eksik verilmiş eyyamın kralı yapılmış

0|1
    0|1
    • o zamanlar adalet hiç yoktu yani biz onu durudk yere yapmadık kadıköyde bize 2 katı yapıldı diye intikamımızı aldık . adaletin bittiği yerde anarşiyi başlattık . polise saldıranlar vardı sizde sandalyeler havada uçuştu soyunma odasına doğru koşanlar oldu illa BİRİNİN ÖLMESİ Mİ LAZIM ? Sahaya yansımayan şike gibi bahane bu saydıkların ... Devlet bile provakatör dedi diye sizin güvenlik zaafınıza ceza yok mu ? oyuncuların ve taraftarın güvenini sağlamazsan provakatörde iner pkkda herşey olur :))

• Sen şimdi sen bana kadıköydeki intikamı bahane etme, Ceza verilirken onu mu baz alınıyor hafifletici neden mi olacaktı bu komik olma Bu derbideki olaylara gelince devlet bile öneml alamıyor bu olaylara klup nasıl önlem alsın?

• Tamam mottada ceza alsın selçukta ceza alsın her 2 side alsın.

• kardesım bıktım lan bu galatasaraylıların mazlum edebıyatından medyaz vs her bok elınızde herseyın altından sız cıkıyosunuz hakemın sızı savundugu asıkar bunları konusurken neden hakem ve provakator melodeden ıtı soylemıyorsun 2 mac ceza aldı ama provakatorlukten degıl dırek kırmızı gordugunden gs hep korundu bu lıgde ve butun sucu fbnın ustune attı sıkenın tillahını yapan gsdır ankaragucu macını kım unuttu 8 gol attıkları burda bos bos konusmayın bjk taraftarı degıldı sahaya gırenler hepınız bılıyorsunuz. bilice gelirsek bılıc mı ındırdı onları ya da selcuga adamın bogazını sık meloya taraftarı kıskırtmı dedı. Galatasaraylıların hepsınden nefret edıyorum bıktım artk bu herseyde kendınızı haklı gormenızden he tuttugum takıma gelırsek genclerbırlıgını tutuyorum bunların ustune lafın varsa buyur konus yoksa bırakın artık bu bos lafları

0|3
    0|4
    • medya elimizde olsaydı bu kadar çok fbli olmazdı . her dizide fenev propagandası yapılmazdı .

• melo 3 olmalıydı tamam ama sana GS bişi yapmış sen bence şikeci kuşlara büyük sempati besliyorsun . Türkiyenin en büyük GS'dir .

• Türkıyenın en buyugu dıye bısey yok her sene bırı on plana cıkıyor mesele fener beseıktas galatasaray degıl hala anlamadın mı bıraz kafanını kullanın ve tarafsız bakın sıze ne karı oldu bu ıslerın spora sıyaset karıstırdılar ben 19 yasındayım ama ben bıle hatırlarım o zamanları derbı maclardan sonra zam gelırdı olayları bılerek yaparlardı. takımını desteklemek ayrı sey fanatıklık ayrı seydır onune al dusun bunları

• Eeee sen yazılabilecek her şeyi yazmışsın hocam daha ne denilebilirki. Anlayana. Bu tff de böyle işliyor. Sorsan adiller... Bide bu kadar seyirci kargaşası olsaydı adım kadar eminim ki sahamızdaki bütün maçları iptal ederlerdi...

0|1
    0|1
    • öyle bişey olsa geçen sene kendi sahanızda oynadığınız mersin maçında sahaya taraftar girmesi sonucu ceza alırdınız, para cezası bile almadınız link ne güzel ya kimse kendi kusurunu görmüyor hiç

• Biz yapsaydık demişsinde sana örnek verdim geçen sene 1 kişide olsa ceza olurdu ama 0 ceza aldınız bunu demek istedim

• evet gerçekten doğru demişsin tarihte bu olayın benzeri yok. herşey iyi giderken kendini bitirdi o maçta bjk. yönetimde bu olayı bizim taraftarımız yapmadı diye sıyrılıp kesip atıyor. ya kardeşim kim gider senin maçına dünya para verip. bende buna katılmıyorum sizi yakan kendi taraftarınız. herkes biliyorki bjk taraftarında çok hırçın kesim var. maçı hazmedemedi ve bu olaya kalkıştı. türkiyede hiçbir suçun emsalleri aynı ceza ile cezalandırılmıyorki...

• Federasyon başkanı Yıldırım Demirören beşiktaşın eski başkanı, Mhk başkanı Zekeriya Alp geçmişte beşiktaşta forma giymiş bir isim. Ne kadar adil bir karar beklenir ki artık.

0|2
    0|1
  • link

link

hani bunlara ceza demekki adil degilmiş !

0|0
    0|1
  • Galatasaray bu ülkenin lokomotif takımıdır ama ülkemizde ne yazık ki değeri bilinmiyor

İMPARATORUN da dediği gibi; ASLOLAN GALATASARAY dır.

0|3
    0|1
    • madem lokomotif ,madem aslolan galatasaray gemiyi niye terketti terim

• trabzonada 3 taraftar girdi diye 5 maç vermişlerdi :))) yine iyisiniz İstanbul takımları hiç ses etmeyin boşverin :) eşdeğer cezada federasyonun kişi sayısına göre ceza verdiğini düşünürsek İstanbul takımlarını dağa kaldırması lazım :) saygılar

0|0
    0|0
  • hükmen 3 0 ya şimdi bari o golleri sabriye yazsalar yazık :)

0|1
    0|0
  • Ulan varya adaletinizi seveyim sizin sahaya atlayan köpeklere 4 maç yazık

0|2
    0|1
  • La galatasaray sampiyyon olmsn die ellerneden geleni ypiyolar mk

0|1
    0|0
  • böyle adeletin anıma miyok ben koca kafalı yıldırım demirören

0|1
    0|0
  • Evet burak topu eliyle önüne aldi drobaya asit yapti üc puan aldi cok adil

0|2
    1|4
    • ağlayacaksanız oynamayalım orda ele çarpma var el vücuda yapışık futbol cahilleri

• @Turkıshkebab harbiden futbol cahilisin, burak orda koluyla ama topu önüne alıyor futbolda buna kendine avantaj sağlamak denir.

• üç puanı hükmen galibiyetten dolayı aldı.skordan dolayı değil.

• adalet diye bişey var mıydı?!^'+^+^%+&?

1|3
    0|0
  • sahaya girmekten fenerbahçede 5 maç aldı

0|2
    0|0

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • kararın adil olup olmamasından evvel o tribünlerden atlayan taraftarların gerçek beşiktaşlı mı yoksa provakatörlük için mi sahaya indiklerini araştırmak lazım önce o kişilerin cezalarını verip sonra beşiktaşa ceza vermek lazım eğer ki sizi taraftarlığa sığmayan davranışları cezalandıramıyorsanız değil 4 maç 1 maç bile verseniz kimse yaNlış karar diyemez BENCE

0|0
    0|1
  • Fenerasyondu FJK oldu dakka 90da sahaya anlamsızca inen barzolara 8 maç ceza vermeyen ve buna kıs kıs gülüp " biz ne yaptık bu ceza art niyetli yeeav " diyen herkesin Allah belasını versin !

1|2
    0|1
    • evet beşiktaş taraftarı gerçekten bişey yapmamıştır, sahaya girenlerin çoğu tespit edilmiş sultangazide, gazi mahallesinde oturan illegal örgüte bağlı kişi olduklarını polis söylüyor açıklama yapıldı bugün

Yükleniyor...