Kapat

Yengec erkeklwri baksinnn

Yengec burcu erkekleri kendinizi anlatsaniza her yonden

bi de BI kizdan hoslandiniz nasil davranirsiniz

bi de erkeklerde de oluyo mu sevdiginin yuzune bakamama durumu

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• valla aynen ya bende cok sık sevdigim kızla göz göze gelemem mesela yuzune bakmaya cekınırım bazen ögrenmek istedigin tam ne sor ben yazayım sana

0|0
    0|0
    • Umrunda olmadigim anlamina gelmiyodur dimi cunku daha bikac gun once bakti Ben baska here bakarken ama bakti eminim, tabi genelde bakmiyo, nasil olcak bu is peki yq bir de Ben sormasam bile soyle genel olarak bir anlatsan

• Normalde nasil birisin insanlardan cekinir misin mesela benim bahsettigim kisi kimseden cekinmez laf atar uyuzdur ama benden cekinirmi

• bilmiyorum ama yazdıklarının yengec erkegiyle pek alakası yok eminmisin ?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaaa bırak ben bı yengec kadınıyım ama erkegıde kadınıda aynı acayıp duygusal,kıskanc,sahıplenıcı,nazik oluyolar erkek dedıgın az bı delıkanlı olur gıt seveceksen aslan sev :))

0|0
    0|1
    • napiyimw elimde mi :D ya ilgisinden eminim de bazen hic bakmiyo umursamaz gibi duruyo ?

• o ne oyle be goster ama elletme gıbı gırıyosun madem hakkını ver gıt cocuga ya eger ıstıyosan yan ıaskını ılan et demıyorum sadece selam ver bı kac kez ılk yazan ol eger oda lgı duyarsa zten kendılıgınden gelısır hersey

• Iyi de nasil konuscam o niye konusmuyo o ilgi gostwrdigi icin Ben hoslandim zaten

Yükleniyor...