Kavgacı kızlara bakış açınız nedir ?

eskiden lisede çok olurdu , hala liseli olanlarımız varsa aramızda belki onların okullarında oluyordur.kavgacı kızlara bakış açınız nedir ? bir kız haklıda olsa kavga etmeli mi ? hiç kavgaya karışan kızlar var mıydı nasıl bir duyguydu ?

0|0
712

En İyi Erkek Görüşü

• Mecbursa etmeli. ama gelipte kavga etme çabasında olupta küfür yağdıranlar var. lan sen kavgamı edicen küfürmü söylicen hey 250 gramın soysuz çöpü. hayır küfürde yakışsa bari ağzına hayattan soğutuyor bu tipler. kavga edeceksen edeceksin mal gibi saatlerce ağzını yırtarım demicen.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Her gün onla bunla kavga eden kız arkadaşlarım oldu nasılsın diyordum kavga ettim nasıl olayım diyordu. Kezban apaçi serseri bir tip gibi görüyorum onları.

0|0
    0|0
  • ıııyyyyyyy acip itici. hele ağzında küfür bide saçımı çekmesinler diye saçı yandan bağlamalar felan böööeğğğh

0|0
    0|0
  • kavgacı kızlara bakış açım kuzey enlemine 45 derece soldan

0|0
    0|0
  • Bundan sonra kavgalara karışma çok itici oluyor hakkını savun ama ilerisine gitme.

0|0
    0|0
    • kavgaya karıştığımı nereden çıkardın

• Çekirdeğini alıp seyredeceksin...

0|0
    0|0
  • Quezban :((

0|0
    0|0
  • Kavgacı kızlar inanılmaz itici.

0|0
    0|0
  • kavgacı olmayan kız mı var...

0|0
    0|0
    • var tabi sana denk gelmemesi olmadığı anlamına gelmez ki

• kavgacı kızlara 90 dereclik dik acıyla bakarım.

0|0
    0|0
  • fiziksel mi yoksa çenesel mi ?

0|0
    0|0
  • Evlat olsa sevilmezler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yaa hakedeni dövüyordum o dönemde piskopattım... çetem vardı

ama yakışmıyo gerçekten kızlara

0|0
    0|0
    • ahahahaahaha :D çok güzelmiş :D şuan eski çetenle görüşüyor musun merak ettim :D

• erkekti hepsi :D yolda görseler tanımazlar saçlarım amerikandı dikerdim

şimdi başörtülüyüm :D

• böyle bir şey olmamalı ama haklıysa da susmamalı bence bir kere kavga edecektik ben korktum :) sonra başka bir kız beni deli etti ben onun üstüne yürümüştüm ok adar ama hiç saç başa girmedik :)

0|0
    0|0
  • COK KOMİK OLUYOLAR BN Bİ KERE İZLEİSTİM GÜLMEKTEN KOMAYA GRDİM

0|0
    0|0
  • Bu kadar ergence bir hareket olamaz. Çok itici.

0|0
    0|0
    • aynen zaten hep lisede oluyor , lisede ergenden bol ne vardı ki :)

• itici buluyorum.

0|0
    0|0
  • çok iticiler erkek gibiler aynı ben lisedeykende bizim sınıfta 2 yırtık kız vardı hiç suçum yokken saçımdan çekmişti tabi ben bişey demedim o zmnar şimdi olsam ağzını burnunu kırmıştım

0|0
    0|0
  • Kavga etmenin bile bir adabı olur.Öyle birbirinin yakasına, saçına yapışmakla olmaz.Eğer olurda bir gün kavgalık bir duruma gelirsem ikimizden biri sağ çıkmaz.Kavga edersem karşımdakini öldürmek için ederim.Öyle bir sınıra ulaşacağımı da düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • haklısın aslında. sonuçta kavgaya karşındakine zarar vermek için giriyorsun fakat kendini zedeliyorsun, kızların kavgası çok saçma oluyor

Yükleniyor...