AŞK HAYATIM ÇOK BOKTAN DUYGUSUZLUKTAN GEBERİCEM

Neredeyse 2 yıldır yalnızım yanı oyle ay cok yalnızım yaa deyıp bır suru kısıyel konusan bırıde degılım cıddı anlamda yalnızım kımseyle konusmadım herkesı tersledım. 2 tane platonık askım var ay onlarda tam bı ımkansızlık ya ıkısıde olmaz. Normal ınsanlarada bısey hıssedemıyorum duygusuzluktan hıssızlıkten ölucem acı cekmeyı bıle ozledım o derece ama ne yapsam bılmıyorum bı ılıskı bana cok uzak gelıyo burda sıze ne sorucam onuda bılmıyorum sadece yazasım geldı ıste ya yapın sızde bı yorum ne bılıyım vallahı cok bunaldım

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• sen anlatmışsın işte kendini .imkansızın peşinde koşuyorsun.onun yerine olanaklarınla sınırlı şeyleri dene

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• La bilionmu 1 yıldır uzun bir ilişkim yok platonik aşklarımlada hiç aram yok deniyorum ama olmuyor normal bir kızlada iki dakika konuşsam sıkılıyorum. çözümü bulursan haber et.

0|0
    0|0
  • Ne denir bilemem ama benimde doğru düzgün insan bulamama problemim var seviyorum diyeninde sevgisini anlamıyorum bir garip durum

0|0
    0|0
  • bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız :) tam seninle alakalı bir durum değil, pek negatif olma pozitif düşün devamı gelir biri seni bulur...

0|0
    0|0
    • Bu saatten sonra mezarıma gelır artık Allahınc cezası dogru ınsan nerde kaldıysa:)

• yalnızlar klubu kuralım bence bayağı var belki onların arasında bir gelişme olabilir :D

0|0
    0|0
  • boktan hayatına devam et birşey olmaz..

0|0
    0|0
  • gene çok kötü durumda değilsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...