Kızlar öpülmekten şikayetçimisiniz ?

sevgilimi öpüyorum yaş 24 bu aralar kavga ediyoruz bu yüzden sürekli beni öpmüceksin diyor bende dayanamiyorum israr ediyorum kavga ediyoruz.. bu neden kaynaklanir

not :lütfen ciddi cevap vericekler cevaplasin
Güncellemeler:
bu arada ilişkide uzun yıllar oldu ve bakirelik bilmem nede yok geçmişide sorgulamıyorum bizde ileriye gitmeden birşeyler yaşadik ama ben asla kötü bir şeye zorlamadim ama bu şekilde davranmasi beni enayi yerine koyuyor zoruma gidiyor

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• Sen çok üstüne gitimşsen kız olayı farklı anlıyordur. Sadece öpmek istiyor beni diye düşünüyordur. Birkaç gün onun dediği gibi davran; samimi ol fakat el-kol temasını kes. O zaman düzelir.

0|1
    0|0
    • Doğru bir tespit denenmiş ve onaylanmıştır tarafımca :)

• ya allala iki gün dene kardeşim ölmezsin ya.

• her gun gorusmuyoruz ayri şehirlerdeyiz ayda 1 görüyorum kanka naber yapıyon dıyıp karsısında oturamam herhalde

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Onu sadece cinsel obje olarak gördüğünüzü düşündüğünden olabilir. Her şeyin zamanı olmalı.. Abartmamak lazım bir çok şeyi..

0|0
    0|0
  • samımı ol kıza..önce güven ver.. demekkı eskıler kzı üzmüş

0|0
    0|0
  • yanaklarini mincikla falan daha bir sinirlenir kesin :D bir anormallik var bence -_-

0|0
    0|0
  • öpme sende bıraz edepli ol.

0|0
    0|1
  • Pek normal bir durum değil..

0|0
    0|0
    • ne yapmali neden boyle olmustur

Erkekler Ne Diyor 6

• ne saçma şey arkadaş ya gidip başka kızları öp mk :D

1|0
    1|0
  • öpme sende uzak dur bir müddet sonrada niye öpmüyon eskisi kadar ilgi göstermiyon demeye başlar merak etme

0|0
    0|0
  • kardeşim sen tek yaşamı yosun kii herkez yaşı yo ders alı yoo sende bundan bir ders all derimm

0|0
    0|0
  • hoş lanmı yo olabilir çün kü benim sevgilim benden hoşlanı yordu öpüyo dum da öpüşü yodum da :D

0|0
    0|0
  • postala o kızı hocam...

0|0
    0|0
  • Birader öptükten sonra hepsi pişman oluyor öyle diyorlar en güzelini yapıyorsun bende öyle yapıyorum kızıyor sırf bu yüzden yanıma gelmiyor ama olsun . En güzeli s.kmek.

0|0
    2|1
Yükleniyor...