Ağlamak zayıflık mıdır ? Yapılan hata için pişman olup af dilemek ısrarcı olmak zayıflık mıdır ?

Ağlamak zayıflık mıdır ? Yapılan hata için pişman olup af dilemek ısrarcı olmak zayıflık mıdır ?

link

ve umursanmamak sizi ne kadar üzer ?

0|0
1112

En İyi Kız Görüşü

• evet ısrarcı olmak zayıflık

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• ağlamak zayıflık değildir aksine rahatlama terapisi gibi biryoldur ağlamayanlar ya duygusuz ya da çevreyi pek umursamıyor...umursanmamak üzer ama ...bbiri beni umursamıyosa...benimde onu umrsamam doğru diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • kendi açımdan bakılırsa; evet ağlamak zayıflıktır. hatam büyükse ısrarcı olurum değilse olmam kendisi bilir. umursanmamak beni üzer ama belli etmem bende karsımdakini umursamamaya baslarım

0|1
    0|0
  • ağlamak,duygularını dışarı yansıtmaktır zayıflık değildir. ama ısrar etmek bazen zayıflıktan bazen sevgiden bazen pişmanlıktandır...

0|1
    0|0
  • Ağlamak af dilemek bunlar da sıkıntı yok ama ısrar olayı farklı bir boyuta taşır.

0|1
    0|0
  • zırp pırt aglıosa evet zayıflık ama ınsanın dolup tastıgı anlarsa o zaman ıs degısır

0|1
    0|0
  • ağlamak zayıflık değildir. mesela ben sinirlendiğimde ağlarım

0|2
    0|0
  • hayır zayıflık değildir

0|1
    0|0
  • asla değildir

0|1
    0|0
  • sadece merhametli biri olduğunu gösterir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ağlamak neden zayıflık olsun ki? duyguları olan ve kalbi vicdanı olan herkes ağlar. pişmanlık ya da af dilemekte zayıflık değil. aksine insanlıktır. hatanı anlamak, af dilemek. bunu sadece insan olan yapar. yani duyguları vicdanı olan.

umursanmamak: benim de temel problemim. önceden kafaya takardım. ama şimdi skmn kılına bile takmam. çok skmdeydi. onlar beni umursamazsa onlar kaybeder. ben değil.

boşver kafana takma.

0|1
    0|0
  • Ağlamak asla zayıflık olamaz. Ağlamak insanın kendisini hafifletmek içindekileri bırakmak,dökmek için en doğal en ideal yoldur... Pişman olup af dilemek de öyle kendi hatanı kabullenip bundan ders çıkarıyorsan ve karşındakin'den özür diliyorsan bu da senin asaletini gösterir.

0|1
    0|0
  • Ağlamak değildir. af dilemekte değildir ama ısrarcısan hem zayıfsın hem aptalsın. hemde öküzsün.

0|2
    0|0
  • anlatmak isteyip de söylemediklerinin haykırışıdır ağlamak...

0|1
    0|0
  • Ağlamak bence zayıflık değil duygu ifadesi ısrarcı olmak sa bence zayıflık hissi olduğu açık.

0|1
    0|0
  • ağlamak bir yağmur damlasıdır önce ortalığı yıkar sonra sakinleşir (Chopin - Raindrop Prelude )

0|1
    0|0
  • Ağlamak zayıflık değil bilakis içten gelen gerçek duyguların dışa yansımasıdır ...

0|1
    0|0
  • olabilir olabilitesi yüksek

0|1
    0|0
  • Ağlamak zayıflıktan ziyade bir ihtiyaçtır

1|1
    0|0
  • herşey merhamette biter..

0|1
    0|0
  • Değildir...

0|1
    0|0
  • ağlamak zayıflık değildir pişman olmak acizliktir umursanmamak umrumda değildir

0|1
    0|0
Yükleniyor...