Siz hiç bir hayaleti sevdiniz mi?12 yıl geçmiş olsa bile...

7.sınıfa giderken aşık olduğum ilk ve tek platonik aşkımı 10 yıldır görmüyorum.Sadece o zamanlardan hatırladığım çok tatlı bir gülüşü ve siması hatırımda kalmış durumda.Yıllar geçti şimdi kimbilir ne kadar değişmiştir.Ama nedense her sene 2-3 kez rüyalarımda onu görürüm.Rüyamda bile aşkımı ilan ederim.Sizce bunun nedeni nedir?Neden hala artık bir hayaleti rüyamda görüyorum?

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

• Abicim seni derin dondurucuya atıp dondurmak lazım sonsuza tek gelecek nesillere göstermek için Mecnun,Ferhat senin yanında hava civa

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • eyvallah kardeşim saolasın düşüncelerin için:)

• vazgeçtim kardeş yine herzamanki gibi

• Bu kadar çok sevmenin karşı tarafa ağır gelen yükü size ödettiriliyordur. Ve bu tür hatalar insana sevmemeyi değil, nasıl sevmesi gerektiğini öğretiyordur.Sonunda hayat bize gidenlerin niçin dönmediğiyle değil, neden gittiğiyle ilgilenmemiz gerektiğini öğretir. Belki kader bir gün karşınıza teninize dokunmadan ruhunuzu okşayabilen birini çıkarır(ALINTI) siz bir ruhunu okşayın deneseniz ne kaybedersiniz ki sadece bir kez

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• platonık ve baskası karsına cıkmadı mı bırader... ınsann ıcınde kalır ama heycanı bıter yaw

0|0
    0|0
    • yok malesef çıkmadı.ondan sonra 2 kıza hoşlandığım için çıkma teklif etmiştim onlar da reddetmişti ama aşık olmadıydım onlara.

• bu askla omur boyu yasarsın sen sn hiç evlenme hayalle yasa gtsn :)

0|0
    0|0
    • :) olabilir ama onu birkez görmek istiyorum ama korkuyorum.İstesem ona ulaşabilirim ama sonrasında ne olur hiç bilmiyorum

• gayet basit karşına daha iyisi çıkamadı

0|0
    0|0
  • Ne biçim işlemişse bilinçaltına:D

0|0
    0|0
    • o zamanlar 2 yıl peşinden koştuydum belkide ondandır?

• o zamanlar çok saf bir şekilde seviyordum daha çocuktum kalpten sevdiydim.takıntıdan öte aşkın oluşturduğu görülmez bir bağdı bence

• bilemem. Olabilir. Benimde hiç unutamadığım ısrarla sevdiğim biri vardı taa ki bir yanlış yapana kadar. Sonrası işte

• bilinçaltı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...