Bayanlar sorumu cevaplayabilir mi?

merhabalar.o kadar mutsuz ve umutsuzumki anlatamam.adetlerim çok düzensiz ve ara kanamalarım oluyor .vücudumda kıl çıkmayan yer yok tek avuç ve ayaklarımın altında yok heralde.ağda ,epilatör fayda etmiyor.doktoro gitmeyede çok utanyorum .benim yanımda gelecek kimsede yok :(lazere gidecek param yok ki gitsemde işe yarar mı.bu tüyler yüzünden flörtüm bile olmuyor.lütfen dalga geçmeyin ve rencide etmeyin .bunları yazarken de ağlıyorum .ne yapayım ben?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• bene utanma doktora git ben bacağımdan operasyon geçirdiğim için epilasyon yapamadım ve doktordan utandığımda bana dediği şey biz böyle kaç bacak görüyoruz bakmıyoruz ble artık işimizi yapıyoruz sadece oldu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• bayan değilim ama soruna cevap vermek zorunda hissettim kendimi; sağlıkla ilgili sorunlarda utanmak diye bir şey olamaz. öncelik senin sağlığın belki de cok basitçe halledilebilecek bir problemin vardır. keşke daha önce gitseymişim diyeceksin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• doktora git ama lazer için değil kadın doğuma git çünkü hem düzensiz diyrsun hemde kıllanma var diyrsun %90 hormon bozukluğu var sende git tedavini gör bunda utanılacak bişey yok RABBİM dert vermiş dermanda vermiş

0|0
    0|0
  • alacaksın mecburen canım yapacak bsey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...