Sizce kilolu kızlar iticimi.. ?

Mesela benm biraz kilom var tabi öyle 100 kilo değiliim ama mesela sevgilim olsun istiyorum her kız gibi. ama özgüvenim yok kilom var ve sevilmicem diye şimdi konuştugum çocuktan çekiniyorum ilk buluşmamız olucak ve buluşucaz çekiniyorum acaba kilomdan begenmezmi diye..diyetteyım tabi zayıflıyorum(İnşallah) :)

0|0
525

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• valla gördüklerimden biliyorum kilolu olanların yüzü daha tatlı oluyor, kilolusun diye çekinme bence acele etmeden sadece zamanını bekle ve acele ederek sapık biriyle çıkacağına sabırlı ol ;)

1|0
    0|0
    • çok haklısııın :))

• Periyiiim :) iyi bir periii :)

• :D iyi bir periyim demen yeterli değil ama biliyorsun biz insanlar meraklıyız ve o perileri genelde rüyamızda görürüz :D ;)

ama benim öyle bir şansım yok galibaaa ! :S : ((

• Aslında balık etli kızları cidden hoş buluyorum. Beden olarak hoşuma gidiyorlar,birde iç güzelliği varsa ne güzeldir o kız,yeme de yanında yat :)

1|0
    0|0
  • Karsındaki kisi kiloya bakıyorsa zaten bırak olmasın gizli.

1|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle itici değil bana göre zayıflar itici. Kilo bence her bayanda olmalı inan bana.

1|0
    0|0
  • diğet yapman güzel ama balık etli bayan seven çok bende balık etli ve biraz kilo lıu bayanlardan daha çok hoşlanıyorum zyıf kadın beni tahrik etmiyor , dolu dolu olacak tam benim aradım tip bayansın galiba sen merak ettim şimdi seni

0|0
    0|0
  • yok ya balık ettiysen güzeldir iyidir kendine güven :-)

1|0
    0|0
  • Dış görünüşe bakan biriyle hiç olmasın, daha makbuldür bence.

1|0
    0|0
  • yokkk çok tatlı kadın dediğin ele avuca gelecek yaw :D

1|1
    0|0
  • kesinlikle öyle düşünme sen bunları yazdığına göre çok dürüst bir kıza benziyorsun şahsen benimle aynı semtte oturmuş olsan sana şuan çıkma teklifi ederdim

0|0
    0|0
    • :)) evet dürüst oldugum kadar saf ve iyi niyetliyiiyim ama nerden anladın :)

• teşekkür ederim :) hayırlısı sağol

• sen sağol

• Kilolu kızlar itici falan değil kim uydurmuş bunu :D

0|0
    0|0
  • Bazılarına çok yakışıyor kiloo bazılarında orantısız oluyor

0|0
    0|0
  • Kızlar kilolu olsa da pek güçlü olmuyorlar...İtici olamazlar...

0|0
    0|0
  • yani zayıf olsa daha iyi tabi. ama bazı kızlara da kilo yakışıyor.

0|0
    0|0
  • Yoo o kiloları verirsin. Dert etme..

1|0
    0|0
    • :) inşallaj

• Ben bir tek sabahları yiyorum biliyonmu ekmeği :) artık sabahlarıda ekmeği kestim diğer günler ise sadece tencere yemegi bir tabak doymassam biraz daha koyuyorum :) pilav makarna felan yemıyorum evdede yapılmıyor :) galiba bu sefer başarıcam 3 kilo verdim ben :) spor yapsam çok çabuk veririm ama spora zamanım yok unv hazırlanıyorum okul felan hemen aksam oluyo :/ öyle işte :)

• Yoo benim yediğim gibi yemek ye. Anında ve hızla kilo verirsin.:)

• Kesinlikle itici.

0|0
    1|0
  • boy ve kilonu söyle bana

0|0
    0|0
  • neden itici olsun onlarınki can değilmi...

1|0
    0|0
  • onlarında ayrı zevki tahrik edici noktası var

0|0
    0|0
    • kesinlikle haklısın ama. ben öyle şeyler istemıyorumkii seven arıyoruum sapıkça seyleri olan bırı değiiil

• sevil onlarda seven insan çıkar kilo bayanlardan hoşlanan bir çok erkek var bende severim :)

• hayırlısı ne diyim..

• İtici değil ama çekicide değil

0|0
    0|0
  • balık etli kızları çok beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 5

• hiçte çekinme daha buğün gördüm kız kilolu ve kısaydı ama yanındaki oğlan bir içim suyduu

1|0
    0|0
    • :) bu beni çok motive ettiii :)

• ne güzel ozaman :) karşındaki tipine değil içine baksın

• Valla benimde kilom var ama bana hiç dert olmadı

1|0
    0|0
  • huyun itici olmasında :)

1|0
    0|0
  • kilona bağlı canım benim.

0|0
    0|0
  • Kilon yakışıyosa problem olucağını hiç sanmıyorum :) mesela bazı kilolu kızlar çok tatlı oluyo ama çok fazla geliyosa sana zayıfla :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...