Aşkta Beklemeyi bilen kesinlikle istediğini elde edebilir mi?

Aşkta Beklemeyi bilen kesinlikle istediğini elde edebilir mi?

Atış serbest, Haftalar, aylar, yıllar senelerce bekleyiş cevap bulabilir mi?

Gerçekten aşık olsanız karşınızdakini kazanmak için sabırla bekleyip çaba gösterirmiydiniz kazanana kadar?
Güncellemeler:
Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler, merak ettim de sordum sadece, ben beklemezdim şahsen, yani sonu gelmeyen birşey için, sonuçta benimde bir geleceğim var, fırsatlar çıkacak karşıma, değmez zamanımı tüketmeme :)

Göreceli tabisi...

0|0
2712

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlik diye birşey yok. Çok bekleyenin de karaktersiz olduğunu düşünürüm. Herkesin eyvallah deyip, dönüp gideceği bir sınırı olmalı.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 26

• o kesın gelecek dıye beklemem... ıçımde sadece ufak bı hıs olur ... onun adıda umuttur... bu umut beklemek adı altnda bana dayanmayı sabrı ögretır zaman geçtkce... bıgün gelir ve ben artk onsuzda yapabılırım evet o gelmeyecek de deyıp umudum sönene kadar yanı...

0|0
    0|0
  • tamamen şans mı denir,kader mi denir bilmiyorum. bazen beklersin ve istediklerin olur bazen de tam tersini alıp oturursun işte. aşkla bağdaştırma hayat böyle hangi beklentin yerine geldi ki hayatla ilgili?

0|1
    0|0
  • Beklemek eğer karşılıklı aşk varsa lakin ciddi manada kavuşamama durumu varsa olur.

Sen deliler gibi severken o kucaktan kucağa kız hoplatıyorsa beklemen sadece seni yıpratır.

Hayır yani bir arkadaşımdan biliyorum.

0|0
    0|0
  • hani bir laf vardır gül peşinde koşarken papatyaları ezmek diye.. bence bir insan cok sevse bile belki de baska şanslarını yitirebilir ve vakit cok geçtiginde de gül içinde papatya içinde cok geç olabilir.

1|0
    0|0
  • Hiç gelmeyecek bir otobüsü beklemeye gerek yok,hele ki metro varken hiç gerek yok.

0|1
    0|0
  • Beklemek..

Nereye kadar ?

Ne zaman öleceğimizi bile bilmezken neden "kesin" olmayan bir şeyi bekleyeyim ki. Anı yaşamak lazım.

0|1
    0|0
  • Ben bekleyemem bir şey yaparım kesinlikle olması için öyle yerimde duramam haftalar aylar hatta yılarca beklemek hiç bana göre değil.

0|1
    0|0
  • Cevabim acik ve net hayir! Ask beklemeyr gelmez gelirsede yipratir. Da zaten ben odun oldugum icin ask için kilimi kipirdatmam

0|1
    0|0
  • sevgı okadarbı zamanla oluşmaz.ya ıstıyosundur ya da ıstemıyosundur.eğer o kışı yıllar ya da aylar sonra gelıyosa kesin ya bırı canını çok yakmıştır ya da yanlız kaldığı için gelıyodur.

0|0
    0|0
  • beklerken treni kaçırmakta var.. değeceğini biliyorsan beklemelisin

0|1
    0|0
    • Cevabı belli degilsede 5 yıl sonra cevabı belli olckse yinede bklemlimyiz

• Gösterdim.. Sabrettim yani ve sonunda kazandim.. Ama benim yaptiğimi kimse yapmaz.. Pişman değilim <3

0|0
    0|0
  • beklemek sorun degil de gelecek mi acaba beklenen ya da degecek birimi?

0|1
    0|0
  • Sabrın sonu selamettir dedikleri işte.. Bi arkadaşım 3 sene karşılıksız beklemişti ve şimdi özenilicek bir aşkları var. Sabretmeyi bilmiyoruz

0|0
    0|0
  • bekliyorum bak 9 gün sonra 1 yıl olacak acaba karşılığını alabilecek miyim

0|0
    0|0
  • 6 yıl bekledim bir bok olmadı. ağzımı ilk defa bozdum, herkesten özür dilerim

0|0
    0|0
  • elde edebilir :) Cut. :D

0|1
    0|0
  • pek sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Sabreden derviş muradına eremeden gebermiş

0|0
    0|0
  • hayır elde edemez diyorum...

0|1
    0|0
  • hayır beklemek vakit kaybından başka bişey değil

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 12

• Yok boyle bır dunya usta... Sana Bekle der.. Sonra oyalamak ıstemıyorum dıyıp kıcına tekmeyı basarlar... pesine 1-2 ay sonra bı bkamıssın hatunun kolunda bır baskası var.. beklerken sabrederken içimizi yerken.. O boşlukları doldurup baska kollarda avutmus kendını.. Biz Acılşarı almısız.. Gülücükler başkalarına kalmış...

0|1
    0|0
  • Neden sürekli bekliyoruz ki birazda siz isteyin can atın isteyin kendinizi belli edin korkmayın ben sevgimi belli etmeye bakışlarımla tavlamaya çalışıyorum çünkü ona ihtiyacım var ama kim olur bu bilinmez sadece karşıma çıkmasını istiyorum..

0|1
    0|0
  • bekledik bekledik döndü farzedelim

Niye döndü niye geldi flan flan niye gitti beklemek mantıksızlık hayatı akışına bırakmak gerekir gelirsede gelidği zaman değerlendirilir .Sonuçta gelecekse eğer beklerkende gelir beklemedende

1|0
    0|0
  • 3 yıldır tanıyorum. 2 yıldırda bekliyordum. Dün denedim sansımı ve olmadı. Olmuyosa olmuyo zorlamanın beklemenin mantığı yok.

0|1
    0|0
  • kimse sabırla beklemez kendinizi kandırmayın aşk mutluluk demek aşk karşılıklı duygu demek karşılıksız çaba beklenti sadece acı verir

0|1
    0|0
  • Gördüklerime göre çoğu bekleyiş zaman kaybıdır. Bir yere kadar duygu, bir yerden sonra da mantığı devreye sokmak gerek. Aksi halde büyük hayal kırıklıkları gıdıklamasın ruhunuzu karış karış.

1|0
    0|0
  • sabir acidir ama meyvesi tatlidir cok beklerseb curur az beklersen ham olur oyle bir zamanda olacakki tam olgunlasmis zamanında

0|1
    0|0
  • 3-4 sene kadar bekledim adam olsun kıymet bilsin diye bilmedi olmadı ...ayrıldık bir ay falan oldu...10 gün sonra başka birisi olur hayatımda...yeter ulan artık ne ki...

1|0
    0|0
  • Edemez. Caba gosteririm ama onu beklemem. Karsindaki bekledigini hissederse zamanini heba etmis olursun...

0|0
    0|0
  • 9 yildir bekliyorum ve hâlâ seviyorum.ama bir türlü sevmiyor bni .bu kizlar hep böyle

0|1
    0|0
  • Aşk beklenecek bir heyecan değil.Aşk olacağı varsa olur..Başka söze gerek yok.

1|0
    0|0
  • çok da bekleyemem.. ben zaten karşımdakinin ilgisine aşık olurum ilgi yoksa aşk da sürmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...