Bu benim kaderim miydi ?

henüz üniveristeyi yeni bitirmiştim . daha iş güç yoktu . nette takılmaya başlamıştım . koca bir boşluk içindeydim . hiç erkek arkadaşım olmamıştı güzel bir kız olmama rağmen . hep derslerimdeydi aklım . sonra nette birinle tanıştım . çok sıcak kanlı geldi bana . bana hayatında biri olduğunu ama ondan ayrılmak istediğini söyledi . aramızda sorunlar var diyordu . ayrıca onun daha önce ilişkileri olduğu için bunları hazmedemiyorum diyordu . ama benim peşimi bırakmıyor onuda kırmak istemiyorum . neyse sonra her gün konuşmaya başladık . git gide bağlanıyordum . kimsem yoktu ondan başka . benden olgundu . yakışıklıydı . adeta görmeden aşık olmuştum .saatlerce konuşuyorduk her gün . derken görüşme kararı aldık . görüştük ben o gece onun evinde kaldım . aslında zorunda kaldım çünkü o saattensonra eve dönemezdim . o gece orda kaldım . hiç sevgilim olmadığını biliyordu . o yüzden birşey yaşamaya kalkmadı ama hafif hafif yokladı . öpmek istedi vs . direndim ama sonuçta ona aşıktım . sonunda izin verdim . neyse eve geldim . bir kaç gün aramadı bende aramadım . ama içim içimi yedi . sonra baktım aramış dönüş yaptım . sonra yine gittim ona . gezdik dolaştık . el ele yürüdük . oda benim yaşıma iniyordu benleyken . sevgilisinden zaten ayrılmıştı . bir hafta sonu geçirdik . bazı yakınlaşmalarımız oldu tabi . sonra araya zaman girdi . birdaha görüşmek istemedim . sürekli evine çağırıyordu çünkü . ben dışarda bir yerde görüşmek istiyordum . allah biliyor ya çok sevdim . çok ağladım onun için . sonra bana sevgilisiyle barıştğını itiraf etti . ama ayrılıcam diyordu . ondan ayrılmadan senin karşına çıkmak istemiyorum diyordu . bir gün kızdım dayanamadım ve köprüleri attım . ama hiç aklımdan çıkmıyordu . adeta hayalet gibi geziniyordum evde . hiç bu kadar üzüldüğüm bir zaman olmamıştı . aramadı bile beni . 4-5 ay sonra aradı . konuştuk hayatımı sordu . normal dedim . sonra bir konuşmamız daha oldu . beni sevdiğini söyledi . sonuçta ilk sevgilimdi . benim için özeldi . onun içinde özel olduğumu biliyorum . ama o onu tercih etti . geçen yaz duydum o hazmedemediği sevgilisiyle evlenmiş . tabi yine depresyona girdim . hep onu bekledim . tam 3 sene . hayatıma girmek isteyen erkeklere hayır dedim . belki o döner diye . onla başladım onla bitireyim bu ömrü istedim çok mu şey istedim . neden böle oldu . nasıl kıydı bana anlamıyorum . oo kadın cinsellikle kandırdı onu . basit ve adi bir kadındı . ama o onu tercih etti . ben bunları yaşadım unutamıyorum . hazmedemiyorum . beni paçavra gibi fırlatıp atmasını . oysa ben onla gözümü açmıştım . bu adiliği bana nasıl yaptı . bu benim kaderim miydi?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Acımasızca olacak düşüncem...

Ama benim şu gördüğüm erkeğin seni yedekte tutmasından başka birşey değildi... Şayet sevgilisiyle bir ayrılık gelecek olsaydı seninle olacaktı... Garantici hareket etmeye çalıştı ve seneler geçtikten sonra onunla evlendi, artık sana ihtiyacı kalmadı çünkü artık birisi var yanında...

Bu konuda seni düşünmedi bile, o sadece kendini düşündü...

Ama 3 sene çok ağır... Umarım kısa zamanda atlatırsın bunu, hepimiz belli şeyler yaşıyoruz fakat elbet geçecek bir yerde...

Yalnız o adam elbet şu an eşim dediğinden de bulacaktır belasını emin ol, hiçbir verilen acı karşılıksız kalmaz!

0|0
    0|0
    • aslında ondan ayrılmak istiyordu . yani o kadın onu terk edicek diye korkusu olduğunu sanmam . çünkü kadın bırakmıyordu zaten . benlede konuştu kadın . onun için herşeyi yaparım uzak durucaksın ondan dedi .

• O kaybetti .ben hayatima bakicam.bende evlenicem allahin izniyle

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• yaşadıkların senin kaderin değil tamamıyle kendi tercihlerin isteseydin ona teslim etmezdin kendini ama istedin ya da ne bileyim evlenmden dokunma bana diyebilirdin ama onada izin verdin daha sonra bu seni cinsel olbje gördüğü için her arayışta evine çağırdı sende anlamışsın ama artık geç olmuş. biraz acemilik biraz saflık kalbinin temiz olması yani biraz da her erkeğe güvenilmiyeceğini öğrenmemişsin hepsi bu.

0|0
    0|0
    • keşke okadar kolay olsa .. herkes kendini teslim etme olayına takılmış . öyle birşey olmadı zaten ...her zaman herşey senin tercihin olmaz hayatta . ben o zamanlar düşünemiyordum bile . çok güvenmiştim . cinsel obje olarak gördüğünü düşünmüyorum

• kimse bunları yaşamayaı hak etmez ... hiç bir kız .

• öyle de her kız saf değil

• acıdım acıkcası. keske senın gıbı bırı cıksa karsıma onu omrumce severdım. bende hayatımda hep ılk ve sonumu aradım.

0|0
    0|0
    • benim için ilk olduğunu bile bile o kadınla evlendi ki kadın iğrenç biri . kendi söylemişti bana . kadında bana küfür etti telde . bende sen böle böle biriymişsin dedim hiç yalanlamadı . evet sanane dedi

• o kadın 34 yaşında evlendi . benimde yolum vardır daha . aslında evlenmek istemiyorum . kısmet ..

• ben hıc evlenmedım evlılıgın nasıl bısey oldugunu tahmın edebılyorum ama. dogru bırıyle evlılık herzaman guzeldır. sayet ben evlenmıs olsam dunyalarımı verırım her dedıgını yaparım asla uzmem. hergun sevdıgı sarkıları söylerım. mutlu ederım herseyden cok. ama kısmet dedıgın gıbı işte 28 yasındayım bende

• sen kendı kendını yakmıssın o adam seninle supr bır oyun oynamıs. olanlar le evsana olmus. hem sen evlenmeden kendını ona neden verdınkı.

0|0
    0|0
    • ben tam olarak ilişki yaşamadım zaten ...evet gerçekten iğren. bir oyun oynadı

Kızlar Ne Diyor 1

• üzüldüm ama ılk ask deneyımın cok agır olmus takma vardır herseyde bı hayır de halıne sukret unut sende onun yaptıgı gıbı

0|0
    0|0
Yükleniyor...