Göz teması bile kurmaya korkuyorum ne yapmalıyım?

Çok hoşlandığım bir çocuk var.Arada bir bana bakıyor.Ama utangaç ve çekingen biri olduğum için göz teması bile kuramıyorum.Beni farketmesi için ne yapmalıyım?

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• çekingenliğin olduğu sürece unut balım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Çekingen davranma bir bakışınla onu cesaretlendirebilirsin sana gelebilir zaten geldikten sonra utangacligin kalkacaktir ortadan :)

1|0
    0|0
  • işaret ver ona yanına gelsin

0|0
    0|0
  • ayni durum bendede var

1|0
    0|0
  • Çanak Anten tak. Kesin fark eder.

0|0
    0|0
  • masanın üstüne çıkıp erotik dans yap..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• flört aşamasında kadının yapması gereken tek şey bakışlarıyla karşısındakine onay vermektir. diyelim sana uzun süreli şekilde bakan biri var. erkek bu bakışlarla seni beğendiğini ifade eder. şayet sen de kendi bakışlarınla buna onay verirsen erkeğe sana yaklaşması için bir şans tanımış olursun. sonrasında sözlü iletişim ile flörtün derinliklerine inmek mümkün. ancak utanıyorum bakamıyorum gibi bir yaklaşım sana ömür boyu pek çok fırsatı kaçırmaya mal olacaktır. bence burada asıl sorgulaman gereken şey neden bakmakta bu kadar zorlandığın. karşındakinin seninle ilgili olumsuz düşüncelere sahip olmasını istemediğinden mi? eğer bakarsan bunun sana suçluluk hissettireceğinden mi? vs. vs. vs. işin kökenine inersen flörtün en doğal aşaması olan bakışma faslını sağlıklı bir şekilde sürdürmen mümkün

3|0
    0|0
    • teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldun :)

• gözüne bile bakamazken nasıl dikkatini çekmeye çalışacaksın

1|0
    0|0
  • utangaçlığını yenmelisin gözlerinin içine anlamlı anlamlı bak :)

1|0
    0|0
  • utangaclığı üzerinden atmaya çalış yoksa zaten farketse bile işine yaramaz

1|0
    0|0
  • Kurma.

1|0
    0|0
Yükleniyor...